Rüyada “ Kuyu ” Görmek

Kuyu
Rüyada kuyu görmek rüya sahibinin çevresinde yalancı dostlar olduğunu işaret

Rüyada Kuyu Görmek;Rüyada kuyu görmek rüya sahibinin çevresinde yalancı dostlar olduğunu işaret. Rüyada kuyu gören kişi çevresinde dedikodu yapan hakkında kötülük düşünen dost görünüp arkasından iş çeviren kişilerin olduğuna yorumlanır.Bu rüyada rüya sahibinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerektiği ve dostlarını iyi seçmesi gerektiğine yorumlanır.Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kuyu görmek rüya sahibinin vicdani rahatsızlık duyduğu bir olaydan dolayı kalbini kırdığı kişiden af dileyeceği ve gönlünü alacağına yorumlanır.

Rüyada Kuyuya Düşmek;Rüyada kuyuya düştüğünü görmek rüya sahibinin hayatında hor gördüğü kişilerin durumuna düşeceği yada o kişilerden helallik alacağına işaret eder.

Rüyada Kuyudan Su İçmek;Rüyada kuyudan su içtiğini görmek rüya sahibinin hayatında olacak zorluklara ve sıkıntılara yorumlanır.Bu rüyada maddi ve manevi sıkıntı yaşayıp işlerini kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Kuyu Kazmak;Rüyada kuyu kazmak yada rüyada kuyu kazan birini görmek rüya sahibinin düşman olduğu kişi yada düşmanı olan birinin arkasından iş çevirdiği onu gafil avlayacağını yorumlanır.

Rüyada Kuyu Temizlemek; Rüyada kuyu temizlemek tövbe etmeye yorumlanır.Rüya sahibinin günahlarından arınıp pişmanlık duyacağına ve Allah’u Teala dan af dileyeceğine ve sadatlar’dan tövbe alacağına yorumlanır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.