Rüyada “ Kuyumcu ” Görmek

Kuyumcu
Rüyada kuyumcu görmek yalan, yaramazlık ve hilekarlık yapmaya işarettir. Kuyumcu görmek, bazen şiir söylenmeye veya birtakım cümleleri bir araya getirmeye, bazen de ilim, hidayet, sevinç, evlenmek ve evlada işarettir.

Rüyada Kuyumcu Görmek; Rüyada kuyumcu görmek  yalan, yaramazlık ve hilekarlık yapmaya işarettir. rüyada kuyumcu görmek, bazen şiir söylenmeye veya birtakım cümleleri bir araya getirmeye, bazen de ilim, hidayet, sevinç, evlenmek ve evlada işarettir. Kuyumcu, kendisinde hayır olmayan şerli ve yalancı bir kimsedir. Rüyada tanımadığı kuyumcuyu görmek, sözü dilediği kalıba döken ve yalan söz uyduran kimseye işarettir. Rüyada altın ve gümüşü ateşten çıkarıp sonra yine ateşe sokup kızdırdığını gören kimsenin, yalancı olduğuna ve halk arasına fitne soktuğuna işarettir. Altın ve gümüş üzerine mücevher yerleştirdiğini gören kimse, şerle başlayan ve hayırla biten tehlikeli bir işte insanların arasını ıslaha çalışan birisi olduğunu işarettir.Kötü yorumlanan rüyalar arasında olan kuyumcu rüyaları bazen iyiliğe de işaret edebilmektedir.Rüyada kuyumcu görmek ilme de işaret eder. Yakın zamanlarda bir kitap bir şiir edebi bir eser veya mimari bir yapı ortaya koyabilir büyük bir başarıya ve servete ulaşabilirsiniz.

Rüyada Kuyumcudan Altın Bozdurmak; Rüyada kuyumcudan altın bozdurmak yararlı uğraşlar yapacağına, önemli güce ermeye, yüksek kısmete, kısa zamanda duyulacak iyi haber duymaya, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, manevi külfeti olan tanımadığı birinden kurtulmaya, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, getirili uğraşlara gireceğine, yeminine bağlı olunacağına, sağlıklı yaşamaya, mutluluk dolu yarınlara yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da rüyada altın bozdurmak dara düşmeye, ticaret alanında zarara, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, sıkıntıdan kurtulamamaya, ticaret sebebiyle üzüntüye elinizden çıkacak olan büyük paraya, büyük bir borcun altına girmeye, hastalığa tabir edilir.

Rüyada Kuyumcudan Altın Satın Almak; Rüyada kuyumcudan altın satın almak hasta ise hastalıktan kurtulmaya, borçlu ise borçtan kurtulmaya, davalı ise mahkemeyi kazanmasına işaret etmektedir.Rüyada altın satın almak İş hayatında örnek alınan kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanmaya ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder. Aynı zamanda, bu durumun rüyayı gören kişinin, aile hayatına da yansıyacağına ve refah içinde çok güzel ve huzurlu bir hayat sürüleceğine tabir eder.

Rüyada Kuyumcu Soymak; Rüyada kuyumcu soymak hilekarlığa, sahtekarlığa, dolandırıcılığa kurban gideceğinize ya da bunları sizin yapacağına işaret eder. Dikkatli olunması gerekir. Başınıza maddi açıdan başka türlü bir musibette gelebilir. Aynı zamanda Rüyada kuyumcu soymak dünyalığa gelecek bolluğa, beklentilerin hayata geçeceğine, şöhrete ulaşmaya, işte mertebeye yükseleceğine, aydınlık yarınlara, rahata, emniyette yaşamaya, bir kaç gün içinde öğrenilecek sevindirici haber almaya, güler yüzlü genç tanıdığa, beceri sahibi bir insana, sevineceğine yorulmak tadır.

Rüyada Altın Görmek; Rüyada altın görmek kötü bir işe ve borca işaret eder. Bazı tabirciler altın gam ve kederdir  der. Rüyada Altın görmek farklı şekillerde yorumlanır. Bunlar; Rüyada altın bilezik takmak, rüya sahibinin eline geçecek mirastır. Altını külçe ettiğini gören kimse şer ve helake uğrar. Bir kimse evinin altından olduğunu görse o eve yangın isabet eder. iki elinin altın olduğunu gören kimse işsiz kalır, çalışamaz. Gözlemin altın olduğunu gören kimsenin gözleri kör olur. Bir kimse rüyada altın külçesine rast geldiğini görse kendisinden bir mal gider. Altın erittiğini gören kimse çirkin bir hususta düşmanlık yapar ve halkın dilinde şöhret bulur. Ünlü rüya alimlerimize göre altın görmek  Çağdaş Ulema: Altın görmek veya altına sahip olmak; ticaret hayatınızda iyi bir ilerleme kaydedeceğinize, Altın bulmak; sevdiğiniz biriyle karşılaşacağınıza,Altın kaybetmek veya harcamak; zarara uğrayacağımıza, Altın temizlemek veya yıkamak; uğraşlarınız neticesinde saygınlığımızın artacağına işarettir.der. Allame Meclisi: Altın görmek; hastalanacağınızı gösteren işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.