Rüyada “ Kuyuya Düşmek ” Görmek

Kuyuya Düşmek
Rüyada kuyuya düşmek, rüya sahibinin üzüntü ve keder yaşayacağına maddi ve manevi olarak yıpratılacağına ve kuyunun şekli ve derinliğine göre farklı yorumlanmıştır.

Rüyada kuyuya düşmek, rüya sahibinin üzüntü ve keder yaşayacağına maddi ve manevi olarak yıpratılacağına ve kuyunun şekli ve derinliğine göre farklı yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin yaşamlarında sıkıntılarla boğuşacağına, mal ve mülk kaybına işaret eder. Rüyada kuyuya düşmek, girişilen işlerde başarısızlık yaşamaya, isteklerin gerçekleşmeyeceğine delalet eder. Görülen bu rüya aile içi bir takım sorunların varlığına kavga ve kırgınlıkların olacağına yorulur. Rüyada kuyuya düşmek, rüya sahibinin yaptığı hataların karşılığını göreceğine yardıma muhtaç olmak olarak da tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin yaşamında zorlu bir dönem geçireceğine rivayet olunmuştur. Rüyada kuyuya düşmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Kuyuya Düşmek Ne Demek

Rüyada kuyuya düşmek, art niyetli ve haset kişilerin varlığına bunlardan duyulacak gam ve kedere işaret eder. Bu rüyayı görenlerin huzur ve neşesinin kaçacağına ağız tadının bozulmasına delalet eder. Rüyada derin kuyuya düşmek , atlatılamayacak olayların olmasına kişinin iş ve özel yaşamında sorunlarla karşılaşmasına tabir olunur. Rüyada küçük kuyuya düşmek, sıkıntı ve keder yaşanacağına fakat kısa sürede atlatılacağına yorumlanır.

Rüyada Kör Kuyuya Düşmek

Rüyada kör kuyuya düşmek, aile veya yakın akrabadan sevilen birini kaybetmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hane içersinde huzurunun bozulacağına ve ayrılıklar yaşamak olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin ruhsal sıkıntılarının varlığına derin acılar yaşadığına delalet eder.

Rüyada Kuyuya Düşüp Çıkmak

Rüyada kuyuya düşüp çıkmak, rüya sahibinin türlü zorluklar yaşayacağına iş hayatında kayıplar olacağına fakat kişinin uğraşlarıyla atlatacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sorunları tek tek çözüp mücadele ederek kaybettiklerini kazanacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin inatçı, vazgeçmeyen yönünün olduğu olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Kuyuya Taş Atmak

Rüyada kuyuya taş atmak, rüya sahibinin yaşamının her evresinde temkinli, disiplini elden bırakmayan biri olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin girişilen işlerde ince eleyip sık dokuyacağına bu sayede zarar görmemeye delalet eder.

Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada kuyu görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olup tehlikelere karşı uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin önlem alması gerektiğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin başına gelebilecek bela ve musibetlere karşı uyanık olup temkinli davranmak gerektiğine rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.