Rüyada “ Lağım Faresi ” Görmek

Lağım Faresi
Rüyada lağım faresi görmek neye delalet eder. Rüyada lağım faresi görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada lağım faresi görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Rüyada lağım faresi görmek; rüyayı gören kimseler için fitne fesat kötü niyetli kimselere, işaret ettiği gibi bu rüya çevrenizdeki insanlara karşı dikkat etmeniz gerektiğine, aldığınız kararlarda duygusallığı bir kenara bırakarak aklınız ve mantığınız doğrultusunda hareket etmenize yorumlanır. Rüyada lağım faresini evinizde görmeniz hanenize girip çıkan kötü niyetli kimselere, rüyada lağım faresini yatağında görmek, ahlaksız teklifler alarak eşinizle ayrılık noktasına düşeceğinize, lağım faresini çalıştığınız kurumda görmeniz ise kariyer hayatınızı sonlandıracak olayların ortasında kalarak elde ettiğiniz tüm mal varlığınızı iç uğruna kaybedeceğinize işaret edilir. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada lağım faresi görmek, art niyetli bir kadına yada bir kadın tarafından sıkıntı yaşamaya, erkek ve kadın içinde sorunlara işarettir. Bir kimsenin rüyasında; lağım faresi görmesi, ev soyan bir hırsızı ifade eder. Bu da rüya sahibinin uyanık bulunmasını gerektirir.

Rüyada Lağım Faresi Öldürdüğünü Görmek

Rüyada lağım faresi öldürdüğünü görmek; hayatınızda size sırnaşarak geçimini sağlayan menfaatçi kişilerden kurtulacağınızı delalet eder. Rüyada lağım faresi öldürdüğünü görmek, başınıza bela olan menfaat düşkünü kişilerden kurtulmak istediğinize ve bu kişilerden yakın bir zaman içerisinde kurtulacağınızı yorumlanır. Rüyada lağım faresi öldürmenin İslami yorumu çevrenizde hakkınızda dedi kodu yaparak size maddi ve manevi sıkıntı veren dost görünen kişilerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Lağım Faresi Yemek Görmek

Rüyada lağım faresi yediğini görmek; günah çukuruna düşmeye, elinizdeki mal varlığını kaybetmeye, sevdikleriniz insanların zarar görmesine sebep olacak hatalar yaparak onları zor duruma sokmaya yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında lağım faresi yediğini görmesi, kişinin Allah yolunda ilerlemek yerine şeytanın vesveselerine boyun eğmesine, tüm kötülükleri beraberinde getirerek kazandığı rızkına haram katmasına, ailesi ve sevdikleriyle fikir ayrılığına düşerek çelişki yaşayacağınıza işaret edilir.

Rüyada Lağım Faresi Kovalamak Görmek

Rüyada lağım faresi kovaladığını görmek;  iş hayatınıza yönelik yaptığınız planlı hareketlerinizden dolayı karşınıza çıkacak olan ufak tefek sorunları kolayca bertaraf edeceğinize, hane içi kırgınlıklara sebep verecek fitne fesat kimselerin hanenize sürekli girip çıkarak ailenize kötülük katmaya çalışacağına, azminiz ve kararlı duruşunuz sayesinde bir çok zorluklara göğüs gelerek maddi ve manevi anlamda her yönden rahata ereceğinizi başarılı işlere imza atacağınıza yorumlanır. Rüyada lağım faresi kovaladığını görmek, manevi özgürlüğe, başarılı işlere imza atmaya, sırtınızdaki yükün hafiflemesine, sevdiklerinizle hoş vakit geçirmeye delalet edilir.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek; kışkırtıcı bir kadını ifade eder. Rüyada feryat eden bir kadın ev soyan bir hırsızı ifade eder. Diğer rüya yorumlarında rüyada fare görmek rüya sahibine hastalık ve mal kaybının olacağının habercisi olarak verilir. Rüyada fare görmek, malınızda ve mülkünüz de gözü olan kişilerin size yavaş yavaş içinize girerek ve dost görünmeye çalışarak maddi zararlar vereceğine yorumlanır. Rüya sahibinin bu rüyada çevresine dikkat etmesi gerektiği ve çevresinde olan zararlı kişilerden kurtulması gerektiğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Kerem can dedi ki:

  Ruyamda evimizin her bölümü suyla kapliydi suları dokmeye çalışırken yerde ölmüş bir den fazla lagim faresi gördüm kocaman iri iri gözleri vardı

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun rüyada ölmüş fare görmek, üyayı gören kimseler için fitne fesat kötü niyetli kimselere, işaret ettiği gibi bu rüya çevrenizdeki insanlara karşı dikkat etmeniz gerektiğine, aldığınız kararlarda duygusallığı bir kenara bırakarak aklınız ve mantığınız doğrultusunda hareket etmenize yorumlanır. Rüyada lağım faresini evinizde görmeniz hanenize girip çıkan kötü niyetli kimselere, rüyada lağım faresini yatağında görmek, ahlaksız teklifler alarak eşinizle ayrılık noktasına düşeceğinize, lağım faresini çalıştığınız kurumda görmeniz ise kariyer hayatınızı sonlandıracak olayların ortasında kalarak elde ettiğiniz tüm mal varlığınızı iç uğruna kaybedeceğinize işaret edilir.

 2. Okan bayır dedi ki:

  S.À. hocam rüyam karışık biraz rüyamda lağım cukuruna düşüyorum su içinde iri iri lagim fareleri var bir ara bana saldırıyorlar elimde buldugum kesici aleti onlara vuruyordum. Kendime çıkışı kapısını ararken lağımın içinde yaşayan insanlara gördüm kizli erkekli büssürüyduler hepsinin yüzleri degisikti yamyama benziyorlardi bana yiyecek vermeyecek çalışıyor lardi

  1. admin dedi ki:

   A. Selam Okan bey rüyada lağım çukuru görmek, bataklığa, dibe vurmaya elinizdeki tüm mal varlığınızı kaybetmeye yorumlanır. Rüyada lağım faresi görmek, ya da öldürmek, rüyayı gören kimseler için fitne fesat kötü niyetli kimselere, işaret ettiği gibi bu rüya çevrenizdeki insanlara karşı dikkat etmeniz gerektiğine, aldığınız kararlarda duygusallığı bir kenara bırakarak aklınız ve mantığınız doğrultusunda hareket etmenize yorumlanır. Son olarak gördüğünüz insanlar ise Allah’ın buyruklarını görmezden gelerek hayatının her köşesini kötülük yapmakla geçiren şeytanın elçileri olarak tabir edilir.

 3. buse ahlatcıoğlu dedi ki:

  rüyamda bizim evin bahçesinde kocaman lagım faresi gördüm ablamın gözünü çıkardı kollarını kan içinde gördüm bagıra bagıra aglıyordum

  1. Rüya Yorumcusu dedi ki:

   Rüyada lağım faresi görmek; rüyayı gören kimseler için fitne fesat kötü niyetli kimselere, işaret ettiği gibi bu rüya çevrenizdeki insanlara karşı dikkat etmeniz gerektiğine, aldığınız kararlarda duygusallığı bir kenara bırakarak aklınız ve mantığınız doğrultusunda hareket etmenize yorumlanır.