Rüyada “ Lahana Sarması ” Görmek

Lahana Sarması
Rüyada lahana sarması görmek neye delalet eder. Rüyada lahana sarması görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada lahana sarması görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Lahana Sarması Görmek

Rüyada lahana sarması görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatının verdiği çalışma seyahatleri sırasında bulunduğu ortamlarda yeni arkadaşlıklar kurarak hayatına eğlence katacak olayların içine sürükleneceğine, aile bağlarınızı sağlamlığı ve dik duruşunuz sayesinde dışarıdan gelebilecek her türlü zorlukların üstesinden gelerek sevdiklerinizi helal rızkınız la hayat bağlayacağınız işaret edilir. Rüyada lahana sarması görmek, aynı zaman da mala mülke ve sermayeye yorumlanır. Kişinin iş hayatında gösterdiği azimli çalışmaları sayesinde kariyer basamaklarını tek tek çıkarak ileriye dönük bir çok başarılı işe imza atacağına yorumlanır.

Rüyada Lahana Sarması Yemek Görmek

Rüyada lahana sarması yediğini görmek; bol kazanca, istenilen bir kazanca, yüksek kısmete, duygusal hayatın yolunda olduğuna, alın teriyle elde edilen ziynete, sevenleriyle birlikte gülmeye, vefakar evlada, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sorunlardan uzak yaşayacağına, işte mevkiye ulaşılacağına, mutluluğa kavuşmaya delalet eder. Bir kimsenin rüyasında lahana sarması yediğini görmesi, kısmet kapılarının her daim açık olup rızkının peşinde koşacağına, eline geçen fırsat kapılarını değerlendirerek ileriye dönük bir çok başarılı işe imza atacağına yorumlanır.

Rüyada Lahana Sarması Yapmak Görmek

Rüyada lahana sarması yaptığını görmek; rüyayı gören kimsenin sevdiklerinin desteği sayesinde her türlü maddi ve manevi zorlukların üstesinden gelerek onları her türlü kötülüklerde uzak tutacağına, eline geçen fırsat kapılarını fazlasıyla değerlendirerek iş hayatına yönelik bir çok farklı konularda üstün başarılı bir ifade sergileyeceğine yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zamanda hayırlı kısmete, kötülüklerden arınmaya, rızk peşinde koşmaya, sevdiklerinizle hoş vakit geçirme olarak tabir edilir.

Rüyada Lahana Sarması Pişirmek Görmek

Rüyada lahana sarması pişirdiğini görmek; duygusal yükü olan akrabadan kurtulmaya, huzurlu olmaya, Salih arkadaşa, kazancın kazançlı olmasına, önemli kuvvet sahibi olmaya, getirili işler yapacağına, emniyette olmaya, bereketli zamanlara, şöhrete ermeye, isteklerin hayata geçeceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya yorulur. Olumsuz olarak ta fenalığını göstermeyen insana, hilekar kişiye, zorluğa düşmeye, hoşnutsuz bir duruma gelmeye, rahatı kaybetmeye delalettir.

Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek; gövdesi kaba, kalbi katı bir adamı ifade eder. Bir kimse rüyasında; elinde lahana yaprakları olduğunu görürse; bir şey istediğini ve sertlik göstermeden ona sahip olacağını ifade eder. Rüyada lahana görmek,  bütün insanlar ve bütün ticaret yapanlar için hayır değildir. Bununla beraber, asma üzüm ve lahanaları pazara götürenleri görmek şiddeti ifade eder. Rüyada lahana tohumu görmek, hastalık, gam ve kederle yorumlanır. Salata, marul ve benzeri tohumlar da böyledir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.