Rüyada “ Lale ” Görmek

Lale
Rüyada lale görmek , rüya sahibinin özel hayatı ile yani gönül işleri ile tabir edilir. Temiz duygu ve düşüncelere, hayırlı olacak kararlara ve değişikliklere, hayattaki yeniliklere işaret eder.

Rüyada Lale Görmek; Rüyada lale görmek , rüya sahibinin özel hayatı ile yani gönül işleri ile tabir edilir. Temiz duygu ve düşüncelere, hayırlı olacak kararlara ve değişikliklere, hayattaki yeniliklere işaret eder. Rüyasında lale gören kişi, mutluluğun kapısını aralayacak, kendisi için çok hayırlı olacak bir gönül ilişkisine başlayacak demektir.

Rüyada Lale Çiçeği Görmek; Rüyada lale çiçeği görmek  rahatlığa, elinden her iş gelen bir kimseye, bol kısmete, kazancın temiz olacağına, hoşgörülü yaşlı tanıdığa, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, hayırlı işler gerçekleştireceğine, işte mertebeye geleceğine, isteklerin gerçekleşeceğine, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakıyete, külfetsiz kazanılan kazanca yorumlanmaktadır.

Rüyada Lale Toplamak; Rüyada lale toplamak üzülmeye, sevimsiz bir hale gelmeye, mes’uliyetten ötürü rahatsız olunacağına, kedere düşmeye, rahatı kaybetmeye yorumlanmaktadır. Rüyada lale toplamak olumlu olarak ta  iyi bir mutluluğa, ferahlığa, becerili bir insana, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, üne kavuşulacağına, zengin amire, tertemiz ziynete, zahmetsiz kazanılan mülke, önemli kuvvete ermeye, vefalı eşe, sevince yorumlanmaktadır.

Rüyada Lale Dikmek; Rüyada lale dikmek rüya sahibinin yardım sever, iyi kalpli ve yüce gönüllü kişi olduğu şeklinde açıklanır. Rüyasında lale diktiğini gören kişi, insan ya da hayvan ayrıt etmeksizin zor durumda kalan ve çaresiz olan her cana yardım etmeyi bir insanlık görevi saymıştır.

Rüyada Lale Bahçesi Görmek; Rüyada lale bahçesi görmek iyi talihe, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, huzurlu olmaya, aydınlık yarınlara, manevi külfeti bulunan yabancıdan uzak durulacağına, ettiği yeminine sadık durulacağına, verimli uğraşlar yapacağına, iyi bir birlikteliğe, mal varlığına gelecek bolluğa, büyük mevkiye çıkacağına, Salih eşe işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Kaan dedi ki:

    Güzel çok güzel beğendim.