Rüyada “ Lama ” Görmek

Lama
Rüyada lama görmek, rüya sahibi için kötü günlerin başlangıcına, tatsız olayların yaşanmasına ve ikili ilişkilerin zarar göreceği bir dönemin yaşanmasına yorulur.

Rüyada lama görmek, rüya sahibi için kötü günlerin başlangıcına, tatsız olayların yaşanmasına ve ikili ilişkilerin zarar göreceği bir dönemin yaşanmasına yorulur. Bu rüyayı görenlerin yaşanacak şansızlıklar yüzünden iş ve özel yaşamına dair bir takım sıkıntılar ile yüzleşmek zorunda kalacağına yorumlanır. Rüyada lama görmek, kurulu düzenin zarar görmesine, üst üste gelen bela ve musibetlerin kişiyi huzursuz edeceğine işaret eder. Görülen bu rüya işsizlik yaşamaya yada ticari zarara uğramaya delalet eder. Rüyada lama görmek, yaşanan olumsuzlukların kişinin ailevi yaşantısını çıkmazlara sokmasına, hane içersinde yaşanacak kavga ve kırgınlıklara tabir olunur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yoğun stres ve gerginlikten dolayı kısmı sağlık sorunları yaşaması olarak da yorumlanmıştır. Rüyada lama görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Lama Görmek Ne Demek

Rüyada lama görmek, kişinin yanlış çevre arkadaşlıklar edinmesine, harama meyil edip ziyana uğramasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin geçmişte yaptığı hataların önüne çıkmasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin üzüleceği ve moralmen sıkıntıya gireceği havadisler almasına, manen çöküş yaşamasına tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin iş yaşamında da olumsuzluklar yaşamasına, maddi olarak zayıflamasına yorulur.

Rüyada Lama Hayvanı Görmek

Rüyada lama hayvanı görmek, rüya sahibinin ticari yaşamında büyük zararlar göreceğine, maddi olarak içinden çıkılmaz bir hal almaya işaret eder. Gören kişiler için uyarı niteliğinde olup, başa gelebilecek sıkıntılara karşı önlem ve birikim içersinde olunması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Lama Kovalaması

Rüyada lama kovalaması, kişinin çevresinde bulunan sözleri ve davranışları ile kişiye dost gibi yaklaşan fakat düşmanlık besleyen kişilere yorulur. Bu rüyayı görenlerin şer davranışlara, nazara ve art niyetli davranışlara maruz kalmasına yorumlanır.

Rüyada Lama Tükürmesi

Rüyada lama tükürmesi, rüya sahibinin iş yada özel yaşamında ki ikili ilişkilerinde yanlış anlaşılma yaşayacağına, yalan ve iftiraya maruz kalacağına işaret eder. Gören kişilerin zor bir dönemden geçeceğine, dost ve arkadaş bildiği çoğu kişiden vefasızlık görmeye yorumlanır.

Rüyada Lama Sürüsü Görmek

Rüyada lama sürüsü görmek, kişinin iş yaşamında rakiplerine karşı pasif kalacağına, elimndeki iş imkanlarını kaybedip, mali krizler yaşamaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aynı zamanda yanlış anlamadan kaynaklı iş yada sosyal yaşamında dışlanma yaşayacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Lama Öldürmek

Rüyada lama öldürmek, rüya sahibinin rakip ve düşmanlarına karşı üstün gelmesine, mutlak bir zafer kazanmaya işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin maddi olarak sorunlarını gidermeye, borçlarından kurtulmaya tabir olunur.

Rüyada Lamaya Binmek

Rüyada lamaya binmek, kişiye dost gibi görünüp art niyetle yaklaşma çabası içersinde olan kişilere karşı rüya sahibinin hazırlıklı olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin güç sahibi olup rakip ve düşmanlarını etkisi altına almasına yorumlanır.

Rüyada Lama Yavrusu Görmek 

Rüyada lama yavrusu görmek, sevilen ve değer verilen birinden sıkıntı görmeye, beklenmeyen davranışlara maruz kalmaya işaret eder. Bazen de bu rüya kişinin evlatlarından yana beklediği davranışları ve saygıyı görememesine delalet eder.

Rüyada Deve Görmek

Rüyada deve görmek, gören kişi için makbul olmaya, isteklerin gerçekleşmesine, bekarlar için hayırlı bir kısmete yorulur. Bu rüyayı görenlerin yolculuğa çıkacağına yada kutsal toprakları ziyaret edeceğine tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.