Rüyada “ Liman ” Görmek

Liman
Ayşe Öncül: Rüyada liman görmek için yaptığınız yorum çok güzel olmuş buradan rüyalarımı yazsam paylaşabilir misiniz.

Rüyada Liman Görmek; Rüyada liman görmek her türlü güçlüğü yenmeye işarettir. Rüyada liman görmek, huzura, rahata ve emniyet içerisinde bulunmanıza işarettir. Limanda gemiler görmek, yolcunuz varsa onun gelişine veya evinize çok misafirin gelmesine işarettir.

Rüyada Limanda Gemi Görmek; Rüyada limanda gemi görmek rüya sahibinin hasret olduğu ve özlemini derinden hissettiği kişilere kavuşacağına, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına delalet eder.

Rüyada Limanda Gemiler Görmek; Rüyada limanda gemiler görmek karşınıza çıkacak olan olumsuz durumlardan kurtulmaya çalışmaya, parasal ve maddi konularda rahatlama yaşamaya, rüyada limanda beklemek bazı konularda haberler almaya işarettir.

Rüyada Limanda Dolaşmak; Rüyada limanda dolaştığını görmek huzura, rahata ve emniyet içerisinde bulunmanıza işarettir. Rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda huzura ereceğini iş hayatında mevki olarak yükseleceğini, gelecek kaygısının ortadan kalkıp huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada Limanda Beklemek; Rüyada limanda beklediğini görmek  yüksek ticari kazançlara, şöhrete erişmeye, iyi gelire, rızkın hayırlı olmasına, zengin amire, mutluluğu bulmaya, verdiği sözünü tutmaya, tatlı dilli genç tanıdığa işarettir.

Rüyada Limanda Yürümek; Rüyada limanda yürüdüğünü görmek  hünerli bir insana, istenilen bir kazanca, sağlıklı yaşamaya, emniyette olmaya, servete, manevi külfeti bulunan bir kimseden kurtulmaya, mutluluğa kavuşmaya, merhametli arkadaşa, görgülü yaşlı kişiye, planların yerine geleceğine, istenilen kuvvete ulaşmaya yorulur.

Rüyada Limanda Tanker Görmek; Rüyada limanda tanker görmek  rüyayı gören kişinin sevdikleri ile birlikte bir mekan değişikliği yapacağına, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına ve ruh dinginliğine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada İskele Görmek; Rüyada iskele görmek rüyada sağlam geniş ve mükemmel bir iskele görmek; halkın işlerinin muntazam olmasıyla yorumlanır. Çürük, dar ve bozuk iskele görmek; halkın işlerindeki intizamsızlığa ve zorluğa işaret eder.

Rüyada Gemi Görmek; Rüyada gemi görmek  üzüntü, keder, sıkıntı, hastalık, darlık veya kıtlık içinde bulunan kimse için, kurtuluştur. Geminin karada görülmesi kurtuluşa yaklaşmaktır. Rüyada gemiyi karaya çeken kimse, namussuz olur ve dinde nifak çıkarır.

Rüyada deniz görmek; Rüyada deniz görmek kuvvetli, celal etli ve halkın kendisine muhtaç olduğu şefkatli, halk arasında eşitliği adaleti sağlayan adaletli bir hükümdarı ifade eder.Rüyada deniz görmek islami rüya yorumu için tıklayın…

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.