Rüyada “ Limon Çekirdeği ” Görmek

Limon Çekirdeği
Rüyada limon çekirdeği görmek neye delalet eder. Rüyada limon çekirdeği görmenin İslami anlamı nedir? Rüyada limon çekirdeği görmek diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Limon Çekirdeği Görmek

Rüyada limon çekirdeği görmek; helal rızka, kısmet kapılarınızın açılmasına, hane içi yaşanan soğuklukların son bularak barışın ve huzurun artmasına, manevi güzelliğe, geçmişte yaptığınız hatalardan pişmanlık duyarak ileriye dönük hayatınızı anlamlı hale getirmeye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında limon çekirdeği görmesi, kar sağlayan kazançlı işlere gireceğine, alacağı müjdeli haber sayesinde hayatının değişeceğine, kısmet kapılarının aralanarak ummadığı bir anda hayatını değiştirecek hayırlı kısmetiyle bir araya geleceğine işaret edilir. İslami rüya alimlerine göre rüyada limon çekirdeği görmek, mutluluğa, emniyette yaşamaya, iyi gelire, yüksek mertebeye çıkacağına, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye, sevineceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan mülke, merhametli çocuğa, yeminine sadık duracağına, bonkör adama, gıpta ile bakılan güce ermeye işaret eder.

Rüyada Limon Çekirdeği Ekmek Görmek

Rüyada limon çekirdeği ektiğini görmek; rüyayı gören kimseler için helal rızka, alın teri dökülerek elde edilen mala, aile içi saadete, sevdiklerinizle kısa süreli eğlenceli törenlere katılarak iş hayatının stresi ve sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır. Rüyada limon çekirdeği ektiğini görmek, bazen de  rüya sahibinin hayır yapmaya düşkün, ihtiyaç sahibi kimselere yardım eden, kazancının büyük bölümünü yatırım amaçlı kullanan, hayatını ibadete adayıp maneviyata düşkün makbul kimselere yorumlanır.

Rüyada Limon Çekirdeği Yemek Görmek

Rüyada limon çekirdeği yediğini görmek; üzüntüye, kedere ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin işlerin düşündüğü ve planladığı gibi gitmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine işaret eder. Rüyada limon çekirdeği yemek görmek, aynı zaman da kişi için zor günlere, yaşayacağı zorluklara, hane içinde tartışmaların ortasında kalmaya, sevdiklerinizle tatsız olaylar yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Limon Çekirdeği Ayıklamak Görmek

Rüyada limon çekirdeği ayıkladığını görmek; mala, afiyetle tüketilen rızka yahut bir kimseyi bir işten dolayı kınamaya, Limon çekirdeği  zararsız ama faydası da pek görülmeyen insana yahut zengin ve huysuzluğu olmakla birlikte görüş ve düşüncelerine fazla itibar edilmemesi gereken kadına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında limon çekirdeği ayıkladığını görmesi, yaşadığı sıkıntıların tek tek çözüme girerek rahata kavuşacağına, maddi anlamda rahatlamasına vesile olacak kazançlı yatırımlar sergileyeceğine ve devlet erkanında söz sahibi kimse haline geleceğine işaret edilir.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek; kişinin haksızlığa uğrayıp, hak etmediği sözler işiterek üzülüp, büyük bir yıkım yaşayacağına ve etrafında bulunan bazı kimseler tarafından arkasından kötülük yapılacağına yorulur.  Limon aynı zamanda sağlık sorunları yaşanacak anlamına gelir. Rüyada yeşil kabuklu limon görmek, üzüntüye, sıkıntıya ve can sıkıntısına neden olacak olayların meydana geleceğine işaret eder. Bir başka tabire göre rüyada limon görmek, karşısındakini aşağılamaya, horlamaya, dışlamaya ve küçük görmeye yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.