Rüyada “ Limon Çiçeği ” Görmek

Limon Çiçeği
Rüyada limon çiçeği görmek neye delalet eder. Rüyada limon çiçeği görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada limon çiçeği görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Limon Çiçeği Görmek

Rüyada limon çiçeği görmek; Rüyada limon çiçeği görmek, bir yakınınızın hastalık haberini alacağınıza ve üzüleceğinize işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Elif can ünaldı dedi ki:

    Günaydın hocam rüyamda limon çekirdeği kurutuyordum sobanın üstün de açıklar mısınız

    1. admin dedi ki:

      Günaydın Elif hanım rüyada limon çekirdeği görmek, helal rızka, kısmet kapılarınızın açılmasına, hane içi yaşanan soğuklukların son bularak barışın ve huzurun artmasına, manevi güzelliğe, geçmişte yaptığınız hatalardan pişmanlık duyarak ileriye dönük hayatınızı anlamlı hale getirmeye yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında limon çekirdeği görmesi, kar sağlayan kazançlı işlere gireceğine, alacağı müjdeli haber sayesinde hayatının değişeceğine, kısmet kapılarının aralanarak ummadığı bir anda hayatını değiştirecek hayırlı kısmetiyle bir araya geleceğine işaret edilir.Limon çekirdeği yemek ise, üzüntüye, kedere ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin işlerin düşündüğü ve planladığı gibi gitmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine işaret eder.