Rüyada “ Limon ” Görmek

Limon
Rüyada limon görmek kişinin haksızlığa uğrayıp, hak etmediği sözler işiterek üzülüp, büyük bir yıkım yaşayacağına ve etrafında bulunan bazı kimseler tarafından arkasından kötülük yapılacağına yorulur.

Rüyada Limon Görmek; Rüyada limon görmek  kişinin haksızlığa uğrayıp, hak etmediği sözler işiterek üzülüp, büyük bir yıkım yaşayacağına ve etrafında bulunan bazı kimseler tarafından arkasından kötülük yapılacağına yorulur.  Limon aynı zamanda sağlık sorunları yaşanacak anlamına gelir. rüyada yeşil kabuklu limon görmek üzüntüye, sıkıntıya ve can sıkıntısına neden olacak olayların meydana geleceğine işaret eder. Bir başka tabire göre rüyada limon görmek karşısındakini aşağılamaya, horlamaya, dışlamaya ve küçük görmeye yorulur.

Rüyada Limon Yemek; Rüyada limon yemek üzüntüye, kedere ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin işlerin düşündüğü ve planladığı gibi gitmeyeceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine işaret eder. Rüyada limon yemek hem renginin sarı hem de tadının ekşi olmasından dolayı olumsuz olarak yorumlanmaktadır. Çünkü sarı renk rüyada genellikle hastalıklara ve üzüntüye yorulur. Bu nedenle rüyasında limon yiyen kişi kısa süre içerisinde hastalanır veya ölümden kurtulacağı bir kaza atlatır.

Rüyada Limon Ağacı Görmek; Rüyada limon ağacı görmek bu kişi, insanlıktan yana nasibini fazlasıyla almış, duygusal, çevresiyle ilgili, öldüğünde ardında iyi bir şeyler bırakmanın peşinde olan kimse olarak tasvir edilir. Rüyada limon ağacından limon topladığını gören kişi, büyük bir kısmete konacak demektir. Rüyayı gören kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve peşinde olduğu işten hayırlı haber geleceğine ve şansının açılacağına delalet eder.

Rüyada Limon Toplamak; Rüyada limon toplamak  getirili işler yapacağına, devlette makama geleceğine, yakın zamanda duyulacak müjdeli havadis öğrenmeye, becerili bir insana, iyi geleceğe, rahatlamaya, yeminin tutulacağına, getirili girişim gerçekleştireceğine, kazanılan mala, vefalı akrabaya, dünyalığa gelecek fazlalığa delalettir.

Rüyada Limonata İçmek; Rüyada limonata içmek rüyanızda bir yerde limonata içtiğinizi görmeniz; hiç beklemediğiniz bir yerden hayırlı ve sevinçli bir haber alacağınıza yorumlanır. Rüyada limonata içmek aynı zamanda kişinin sağlığına da işaret eder. Bir kimsenin sıcak bir günde limonata içerek serinlediğini görmesi o kimsenin yakın akrabalarından birisi ile evlenmek istediğine, eğer evli ise kızını veya oğlunu evlendireceğine ya da akrabalarından birisinin evleneceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Limon Görmek; Rüyada yeşil limon görmek  mutluluğa, emniyette yaşamaya, iyi gelire, yüksek mertebeye çıkacağına, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye, sevineceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan mülke, merhametli çocuğa, yeminine sadık duracağına, bonkör adama, gıpta ile bakılan güce ermeye işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.