Rüyada “ Lokum ” Görmek

Lokum
Rüyada lokum görmek kişinin yüzünü güldürecek, hayırlı bir şey duyacağına işarettir. Kutu içerisinde lokum gören kişi hayatta sağlıklı mutlu hayata, mal varlığına, gelecek berekete, yüksek mertebeye yükseleceğine, zenginliğe, tez zamanda duyulacak iyi değişimlere işaret eder.

Rüyada Lokum Görmek; Rüyada lokum görmek  kişinin yüzünü güldürecek, hayırlı bir şey duyacağına işarettir.  Kutu içerisinde lokum gören kişi hayatta sağlıklı mutlu hayata, mal varlığına, gelecek berekete, yüksek mertebeye yükseleceğine, zenginliğe, tez zamanda duyulacak iyi değişimlere, vefalı arkadaşa, imrenilen bir eşe, ilişkisinin yolunda olduğuna, huzura yorulur. Rüyada lokum görmek aynı zamanda güzel ve yeni bir haberin müjdecisi olarak ta yorumlanır.

Rüyada Lokum Yemek; Rüyada lokum yemek pek hoş bir şey değildir. Rüyasında lokum yediğini gören kişinin canı sıkılacaktır. Çünkü kendisi ile ilgili etrafta dolaşan şeyleri duymasına işaret eder. Lokum eğer sade değilse bu da rüya sahibinin ailesi hakkında etrafta dolaşan hoş olmayan şeylerin kulağına gelmesine ve bu durumda canının sıkılmasına işaret eder.

Rüyada Lokum Almak; Rüyada lokum almak  rüya sahibi için hayırlara vesiledir. Hayattaki ağız tadına, afiyete, sağlığa, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüyasında lokum aldığını gören kişinin hayatı çok güzel geçer. İstediği şeylere kavuşur huzurlu, zengin ve mutlu bir hayat sürer. Rüyada lokum almak; maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, alın teriyle elde edilen zenginliğe, getirili işler yapacağına, iyi kısmete, sevince, emniyetli yaşamaya, mala gelecek artışa, hatırı sayılır kuvvete ermeye, şöhrete kavuşmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, sevenleriyle sohbete delalet eder.

Rüyada Lokum İkram Etmek; Rüyada lokum ikram etmek  hayır işleri yapıp, insanlara faydasının dokunacağına işaret eder. Rüyasında kendisine lokum ikram edildiğini gören bir kimse; parasal külfeti olan dosttan yakasını kurtarmaya, iyi bir kazanca, anlayışlı yaşlı tanıdığa, işte mevkiye çıkılacağına, arzuların yerine geleceğine, sevince kavuşmaya, tez zamanda öğrenilecek hayırlı değişimlere, iyi kısmete, kazanılan servete, maddiyata gelecek bolluğa, fakirlikten feraha çıkmaya delalet eder.

Rüyada Cevizli Lokum Görmek; Rüyada cevizli lokum görmek  huzura ermeye, problemlerden arınmış yaşayacağına, hünerli bir kişiye eli açık adama, iyi bir birlikteliğe, paranın temiz olacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, birikmiş nimete, iyi işlere, yakın zamanda alınacak iyi haber almaya, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine yorulur. Bunlarla birlikte sağlığın kötüleşeceğine, ticaret nedeniyle sıkıntıya, hilekar tanıdığa, düşmanından emin olunacağına, sıkıntıya yaşantıya delalet eder.

Rüyada Renkli Lokum Görmek; Rüyada renkli lokum görmek mutluluğa kavuşmaya, istenilen güce ulaşmaya, becerili bir insana, aydınlık zamanlara, sözlerin tutulacağına, getirili atılımlar içinde bulunacağına, servete, iyi uğraşlara, problemlerden arınmış yaşayacağına, paranın bereketli olmasına, taleplerin hayata geçeceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. yasemim dedi ki:

  merhabalar…ben rüyamda yeni bir işe başlıyorum iş yeri sahibi yaşlı bir adam bana seni tanıyalım anlat diyor evlimisin çocuk varmı diyor bende evli degilim diyor o arada türk kahvesi geliyor ben bi kutu gibi birşeyin içinden renkli lokum alıyorum çevremdekilere uzatıyorum kendim yediğimi görmedim..sonra iş yerin 2-3 kişi var erkek kız onlar beni diğerleri ile tanıştırmak için hadi gidelim diyorlar ve kapıdan çıkıyoruz ve hatırladığıma göre iş yeri bir kuyumcu ve ben yazar kasada görüyorum o iş yerinde..acaba yorumu nedir

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Yasemin hanım rükişinin kendi iş ve mesleğini görmek kazancından hayır görmeye, kimseye muhtaç olmadan yaşamaya, İşin noksan kalması eksikliğe, tamamlanması hayat ve geçimin güzelleşmesine, Hayırlı bir iş yaptığını görmek bekar için evlenip çocuğu olmaya, diğerleri için mülk ve yetkiye delalet eder.

  2. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Yasemin hanım gördüğünüzde rüyayı iş hayatınızda değişikliğe gidip karşınıza çıkacak olan yeni fırsatları değerlendireceğinize, devlet makamında yetkili bir kimseden manevi destek göreceğinize, ilerleyen hayatınızdaki bir çok sürprizle karşılaşacağınıza yorumlanır.

 2. özlem dedi ki:

  Rüyamda hayır dediğim kişiler çok kalabalık bir şekilde tekrar istemeye geliyorlar çay içmeye geldik diyorlar salondakinlere lokum bisküvi ikram ediyorum küçük odadakinlere gelince lokum bisküvi bitiyor ve çay ikram edip etmediğimi tam hatırlayamıyorum sanki bir tarafta da çay da veriyorum gibi hatırlıyorum sonra bir anda uyanıyorum

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba rüyanız hayır olsun. Rüyada Lokum İkram Etmek; Rüyada lokum ikram etmek  hayır işleri yapıp, insanlara faydasının dokunacağına işaret eder. Rüyasında kendisine lokum ikram edildiğini gören bir kimse; parasal külfeti olan dosttan yakasını kurtarmaya, iyi bir kazanca, anlayışlı yaşlı tanıdığa, işte mevkiye çıkılacağına, arzuların yerine geleceğine, sevince kavuşmaya, tez zamanda öğrenilecek hayırlı değişimlere, iyi kısmete, kazanılan servete, maddiyata gelecek bolluğa, fakirlikten feraha çıkmaya delalet eder.

 3. lale dedi ki:

  merhabalar,ruyamda eski sevdigim insan on yildir gormedigim,ben yolculuga cikmadan once vermi oldugum 20 lira karsiliginda bana on misli degerde fistikli lokumlar,her dort bes paket cesitli tatlilar almis,ben bunlari evime gelince paketleri actikca goruyorumevim annemin eviymis yani memleket eski sevgilimin yasadigi yer yani..
  ben suan hala bekarim,oda oyle acaba bunun anlami nedir,lutfen bana tercume dermisiniz.
  sevgiler,selamlar