Rüyada “ Macun ” Görmek

Macun
Rüyada macun yapmak, yapılan bir hatadan pişmanlık duymaya, işlenen bir günahtan tövbe etme isteğine rivayet edilmiştir.

Rüyada macun yapmak, yapılan bir hatadan pişmanlık duymaya, işlenen bir günahtan tövbe etme isteğine rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya sıkıntıların def edilmesine, lehinize olan hayırlı olan işlere yönelmeye tabir edilir. Gördüğünüz bu rüya, alimler nazarında yapılan bir kötülük yada hatalı bir davranıştan vicdanen rahatsızlık içinde olmaya, telafi yoluna gidileceğine delalet edilir. Aynı zamanda insanlara faydalı işler içerisinde olmaya, yakın çevrenizde sıkıntı çeken kişilere maddi ve manevi anlamda destek olmaya yorulur. Bazen de iş yaşamında ortaya çıkan bir problemin yapılan çalışmalar ile atlatılacağını bildirir. Genel anlamı ile güzel tabirler içeren bu rüya, doğru yolu bulmaya, çekilen sağlık sorunlarına çözüm bulmaya yorumlanır. Gören kişinin ömrü uzun, rızkının bereketli olacağı olarak da yorumlanmıştır. Rüyada macun yaptığını görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilir, konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Macun Yapmak Ne Demek

Rüyada macun yapmak, derde derman bulmaya, çekilen sıkıntıya bulunacak çözüme tabir edilir. Yapılan işler ile insanlığa karşı fayda sağlamaya, güzel bir işte öncü olmaya işaret edilir. Bazen de düş sahibinin attığı yanlış bir adımın farkına varmasına, geç olmadan bu yanlıştan döneceği olarak da yorumlanmıştır. Ayrıca yapılan bir işten güzel kazançlar elde etmeye, güzel olana yönelmeye rivayet edilir.

Rüyada Macun Şekeri Yemek

Rüyada macun şekeri yemek, ağız tadı ve keyfin yerine gelmesine, hastalıktan şifa bulmaya yorulur. Fakir birinin bu rüyayı görmesi, düşkünlük ve sefaletten kurtulacağına, elinin bollaşacağına tabir edilir.

Rüyada Kuvvet Macunu Görmek

Rüyada kuvvet macunu görmek, gerçek anlamına yakın bir şekilde tabir edilen bu rüya, iş ve sosyal yaşamınızda güç sahibi olmaya yorumlanır. Bazen de tam zıt anlamı ile tanımlanan bu rüya, aşırı hırsın kurbanı olmaya, elde avuçta ne varsa tüketmeye yorulur.

Rüyada Renkli Macun Görmek

Rüyada renkli macun görmek, iş yaşamında yapılanların büyük ses getireceğine, bir anda herkesin dikkatini çeken biri olmaya işaret edilir. Aynı zamanda yaşamınıza renk geleceğine, monotonlaşan yaşamın günden güne yerini harekete bırakacağına tabir edilir.

Rüyada Macun Görmek

Rüyada macun görmek, hanedeki berekete, neslin çokluğuna, çekilen derde derman olacak faydaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüyanın genel olarak tabiri, yaşamınızda olumlu gelişmelerin varlığına, sıkıntı ve üzüntülerin geride kalacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.