Rüyada “ Mahkum ” Görmek

Mahkum
Sevim Dal Rüya yorumu; Rüyada mahkum görmek, rüyada mahkum olmak, rüyada mahkum yakalamak, rüyada mahkum ziyaret etmek, rüyada idam olmak, rüyada idam görmek nedir.

Rüyada Mahkum Görmek; Rüyada mahkum görmek rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı ve çaresiz durumlara düşeceği anlamına gelir. Bu rüya şer olarak kabul edilir ve bu rüyayı gören kişilerin gözyaşı dökeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Mahkum Edilmek; Rüyada mahkum edildiğini görmek mülke gelecek fazlalığa, hayallerin hayata geçeceğine, huzurlu kalacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, mutlu olmaya işarettir.

Rüyada Mahkum Olmak; Rüyada mahkum olduğunu görmek bir kimsenin rüyasında herhangi bir duruşma neticesinde mahkum olduğunu görmesi; o kimsenin utanç verici bir harekette bulunarak şeref ve itibarını tehlikeye sokacağına delaletle yorumlanır.

Rüyada Mahkum Yakalamak; Rüyada mahkum yakaladığını görmek  kazançlı günlere, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı havadise, rızkın verimli olmasına, hoşsohbet kişiye, sözlerin tutulacağına, sözüne bağlı kalacağına, sözünü tutmaya, büyük kuvvete, ulaşılan güce, sevineceğine delalet eder.

Rüyada Mahkum Ziyaret Etmek; Rüyada mahkum ziyaret etmek rüya sahibinin çok sevdiği bir kişinin acısına tanıklık edeceğine ve acısını paylaşmak ve hafifletmek için harekete geçip, seferber olacağına işaret eder.

Rüyada Hapishane Görmek; Rüyada hapishane görmek huysuz ve geçimsiz eşe, töhmet altında olmaya, Hapishaneye girmek başını dinlemeye, uzun ömre ve tanıdıklarla bir araya gelmeye işarettir.

Rüyada İdam Görmek; Rüyada idam görmek  emsalleriniz arasında şeref ve itibarınızı artacağına ve mesleğinizde büyük başarılar sağlayacağınıza işarettir. Rüyada idam görmek İslami rüya yorumu için tıklayınız…

Rüyada İdam Edildiğini Görmek; Rüyada idam edildiğini görmek, başkaları yüzünden zarara gireceğiniz anlamına gelir. Büyük sorunların geride kalacağına işaret eder. İyidir.

Rüyada İdamdan Kurtulmak; Rüyada idamdan kurtulduğunu görmek  külfetsiz kazanılan rızka, tez zamanda öğrenilecek mutlu edici havadise, şana sahip olmaya, hayırlı uğraşlara gireceğine, özlemi duyulan bir kazanca işarettir.

Rüyada İdam Mahkumu Olmak; Rüyada idam mahkumu olmak başkaları yüzünden zarara gireceğiniz anlamına gelir. Karardan vazgeçildiğini görmek birçok sorunun üstesinden geleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada İdam Cezası Almak; Rüyada idam cezası almak korkulanın olmasına, üzülmeye, bencil bir kişiye, çözümü zor bir durumla yüz yüze gelineceğine, üzüntüden sıyrıla mamaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.