Rüyada “ Mahsur Kalmak ” Görmek

Mahsur Kalmak
Rüyada mahsur kalmak, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin maddi ve manevi anlamda çıkmazda olması olarak tabir edilmiştir.

Rüyada mahsur kalmak, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin maddi ve manevi anlamda çıkmazda olması olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında her şeyini son bir işe yönlendirmiş olmasına adeta herşeyin pamuk ipliğinde olmasına işaret eder. Rüyada mahsur kalmak, kişinin başına gelecek olaylara önlem almada geç kalmış olmasına çaresizlik içersinde olmaya delalet eder. Görülen bu rüya kişinin ne yapacağını bilmez bir durumda olmasına en yakınlarının dahi kendinden uzaklaşmasına yorulur. Rüyada mahsur kalmak, kişinin iş yada özel yaşamına dair devam ettirmek istemediği bir olayı mecburen kabullenmek durumunda kalmasına rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin uzun bir süre toplumdan ve ailesinden uzak bir yaşam sürmesi olarakta yorumlanmıştır. Rüyada mahsur kalmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Mahsur Kalmak Ne Demek

Rüyada mahsur kalmak, rüya sahibinin yaşamının alt üst olmasına ticari yaşamda büyük kayıplara maruz kalmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin borçlanacağına, işlerinin bozulup huzurunun kaçacağına delalet eder. Rüyada mahzur kaldığını görmek, kapalı bir alanda ise sıkıntılı ve uzun bir süreç yaşamaya kişinin en yakınlarıyla bile problemler yaşayacağına tabir olunur. Aynı zamanda bu rüya çaresizlik yaşamaya rivayet olunur.

Rüyada Odada Mahsur Kalmak

Rüyada odada mahsur kalmak, rüya sahibinin hoş olmayan sözler işiteceğine herkes tarafından öğrenilmesinden korkulan bir sırra sahip olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ruhi sorunlar yaşayıp yanlızlaşacağına ve giderek insanlardan izole bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

Rüyada asansörde mahsur kalmak, kişinin iş yaşamıyla ilgili olup işlerin bir türlü istenildiği gibi olmamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari yaşamlarının iniş ve çıkışlarla olmasına kişinin bu yüzden kendini hep stresli ve gergin hissetmesine yorulur. Aynı zamanda yapılacak işlere başlayacak cesaret ve riski alamamak olarak da yorulur.

Rüyada Denizde Mahsur Kalmak

Rüyada denizde mahsur kalmak, rüya sahibinin iş yaşamının risklerle dolu olmasına düşünerek hareket etmemeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sonu gözükmeyen işler içersinde olmasına giderek maddi kayıplar yaşayıp neşe ve sevincinin kaçacağına delalet eder.

Rüyada Karda Mahsur Kalmak

Rüyada karda mahsur kalmak, kişinin kötü alışkanlıkları yüzünden varlık içersinde sıkıntılar yaşamasına elindeki imkanları değerlendiremeyip mal ve mülk kaybı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Dağda Mahsur Kalmak

Rüyada dağda mahsur kalmak, rüya sahibinin yaşamını zorlaştıran sorun ve sıkıntılara çözüm arayıp üstesinden gelme isteğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin umutlarını hiç bir zaman kaybetmeyeceklerine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.