Rüyada “ Manda ” Görmek

Manda
Rüyada kömüş görmek rüyayı gören kimsenin yaşanan olumsuz olaylara karşı son derece sabırlı olduğunu çevresine karşı daha titiz davrandığını ve yaşadığı davranışlarıyla çevresin deki insanlara karşı örnek sergilediğini ifade eder.

Rüyada Manda Görmek: Rüyada kömüş görmek rüyayı gören kimsenin yaşanan olumsuz olaylara karşı son derece sabırlı olduğunu  çevresine karşı daha titiz davrandığını ve yaşadığı davranışlarıyla çevresin deki insanlara karşı örnek sergilediğini ifade eder.Rüyada manda görmek rüya sahibi kişiliğinin öne vurmasıyla yaşamış olduğu bir takım haksızlıkların ve dedikoduların çevresinde olup buna baş kaldıracağına dirayetli ve adaletli olacağına hak yemeden kendini savunacağına yorumlanır.

Rüyada Manda ile Tarla Sürmek:Rüyada manda ile tarla sürdüğünü görmenin iki farklı yorumu vardır. ilkinde bu rüyayı gören kişinin geçmişte bu tarz işlerle uğraştığı ve geçmişine dönük özlemler yaşadığına işaret eder. Diğer bir yorumu ise rüyada tarla sürmek helal yoldan kazanılan ve elde edilen mala ve mülke delalet eder.

Rüyada Manda Kesmek: Rüyada manda kesmek hayırlı bir rüya değildir. Görülen bu rüya sizin hakkınızda hayır düşünen muhabbet duyan bir kişi ya da dost ile ters düşeceğinize ve o kişinin  sizi doğru yönlendirdiği her konuyu kendinize yanlış algılayarak yanlış yola gireceğinize yorumlanır.

Rüyada Manda Yoğurdu Yemek: Rüyada manda yoğurdu yediğini görmek helal yoldan elde edilmiş bir kazancın haneye gireceğine ve bulunmuş olduğunuz maddi ve manevi tüm sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinizi ve hakkınıza hayır getiren kısmetlerin olacağına yorumlanır.

Rüyada Manda Sürüsü Görmek: Rüyada manda sürüsü görmek çevrenizde akil olan ve maneviyatı kuvvetli dostlarınızın olduğuna aynı zamanda ehli sünnet olan kişiler ile muhabbet olacağına yorumlanır görülen bu rüya dostluk ve maddiyattan öte manevi huzur ve muhabbetin duyulduğu arkadaş çevrenizin olduğuna işaret eder.

Rüyada Manda Sağmak:Rüyada manda sağmak helal kazancın geleceğine işaret eder. rüyayı gören kimsenin bolluğa erişeceğini bir çok yerden nasiplerinin geleceğine işaret eder bu rüya genelde bolluk ve bereketin rüya sahibine ve haneye geleceğine ve rızk kapılarının açılacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.