Rüyada “ Mantar ” Görmek

Mantar
Rüyada mantar görmek yenilebilen bir nimet olarak bilindiği için rüyada görülen mantar meşakkat ile elde edilmiş bir nimeti aynı zamanda haneye girecek olan maddi ve manevi bir rızkı temsil eder.

Rüyada Mantar Görmek: Rüyada mantar görmek yenilebilen bir nimet olarak bilindiği için rüyada görülen mantar meşakkat ile elde edilmiş bir nimeti aynı zamanda haneye girecek olan maddi ve manevi bir rızkı temsil eder. Rüyada görülen mantar rüya sahibinin kadim bir dostu tarafından göreceği yardıma ve o kişiden gelecek maddi ve manevi yardımların olacağına ve sıkıntılı günlerden kurtulacağına yorumlanır

Rüyada Mantar Toplamak: Rüyada mantar toplamak rüya sahibinin bin bir meşakkat ile elde edeceği rızka yorumlanır.Bu rüya sahibinin maddi zorluklar içinde olduğunu ufak tefek rızkları ile sıkıntılarından kurtulacağına da delalet eder.

Rüyada Mantar Yemek: Rüyada mantar yemek elde edilmiş bir rızkın haneye gireceğine ve bu haneye bolluk ve bereket getirip huzura ve erkana kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada Mantar Pişirmek: Rüyada mantar pişirmek ummadığınız bir kapıdan size uzanan bir el ile sıkıntılardan kurtulacağınızı ve maddi rızk kapılarınızın açılacağına delalet eder.

Rüyada Zehirli Mantar Görmek: Rüyada zehirli mantar görmek rüya sahibinin çevresinde dost bildiği kişilerin rüya sahibine vermek istedikleri zarar ile bilinir bu zararlar rüya sahibine hem maddi hem manevi olarak ve hanesine girecek yakın bir düşmanının olacağına da yorumlanmıştır.Bu tarz görülen rüyalarda rüya sahiplerinin çevresinde ki dostlarına dikkat etmesi ve gerekli görülen bazı konularda o kişilerin sözleri ile hareket etmemelidirler.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.