Rüyada “ Marul Salatası ” Görmek

Marul Salatası
Etiketler:

Rüyada marul salatası görmek, iki şekilde tabir edilir birincisi şansının bahtının açık olması yakın zamanda güzel kısmetler kazanmasıdır. Diğer anlamı ise kişinin kafasının çok karışık olduğuna ve sorunların büyümesidir. Kendince sıkıntılarının çok büyük olduğuna yorumlanır. Manevi olarak içinden çıkamadığı bir durum ile karşı karşıyadır. Bu sıralar maddi anlamda tutumlu olmanız konusunda uyarma amaçlıdır. İlişkinizde kısa bir dönem daha sıkıntılı geçecek bu durum sizin sabrınıza göre düzelecektir. Rüyada birine marul vermek ne anlama gelir, hasta olan bir kişinin sağlığına kavuşmasıdır. Okuduğunuz bir yazı daha önce gördüğünüz bir konuda birine nasihat vereceğiniz dertleşeceğiniz manasına gelir. Rüyada kıvırcık marul görmek, kişinin kendi için verdiği bir mücadele olduğuna ve bu sonunda karlı çıkacağı yönündedir. Genel olarak ailesiyle birlikte çok güzel sağlıklı bir hayatın beklediğine işaret eder. Rüyada salata yapmak neye yorulur, istemsizce karışık durumlarla karşı karşıya gelmeye tabir edilir.

Rüyada Salatalık Marul Görmek

Rüyada salatalık marul görmek, gören kişi için etrafında büyük kısmetler alması anlamındadır. Zenginlik ve sağlık yönünden şanslı olduğu bir döneme girmesidir. Bazı yorumculara göre yaptığınız salatayı birinin yemesi sizin yememeniz çevrenizde aç gözlü kişilerin olduğuna delalettir. Bundan dolayı dikkat etmeniz konusunda uyarma amaçlı rüyadır. Rüyada küçük marul görmek yada küçük marul salatalık görmek, mal çokluğu anlamındadır. Zenginliğe ermek geçim sıkıntısından kurtulmaktır. Bir yerden gelecek olan toplu parayı gösterir. Marulun toplu ve büyük olması bir yerden gelecek olan yardımı işaret eder. Sizin durumuna göre bu yardım maddi manevi olabilir.

Rüyada Marul Salatası Yediğini Görmek

Rüyada marul salatası yediğini görmek, attığı her adımı düşünen birisi ve kişiye hayır getirecek gelişmelerin olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda tüm sorunlarının bitmesidir.

Rüyada Marul Salatası Yapmak

Rüyada marul salatası yapmak, iki kişinin sebepsiz bir şeyden dolayı tartışması olarak görülür. Tartışan kişilerin kavgasınada ortak olmanız manasında yorumlanır.

Rüyada Yeşil Marul Salatası Görmek

Rüyada yeşil marul salatası görmek, kişinin geleceğinin çok aydınlık olduğuna ifade edilir. Her ne derdi var ise sorunların çözüme ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Marul Domates Salatası Görmek

Rüyada marul domates salatası görmek, iş hayatında çok kötü bir döneme geleceğine yorumlanır. Düzelmesi için çaba göstermesi ve emek sarf edip sabırlı olması gereken bir durumdur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.