escort alanya

Rüyada “ Mavi Göz ” Görmek

Mavi Göz
Rüyada mavi göz görmek, rüya sahibinin aşk hayatı ile alakalı olup kişinin yeni tanışacağı biri ile herşeyin değişeceğine işaret eder.

Rüyada mavi göz görmek, rüya sahibinin aşk hayatı ile alakalı olup kişinin yeni tanışacağı biri ile herşeyin değişeceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin tanıştıkları bu kişi ile çok heyacanlanacağına, aklından çıkmayacak kadar etkileneceğine delalet eder. Rüyada mavi göz görmek, kişinin bu kişiye karşı çok büyük bir aşk beslemesine adeta onu görmeden bir anının bile geçmeyeceğini düşünmesine rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yaşamına renk gelmesine, unuttuğu duyguları tekrar yaşamasına tabir edilmiştir. Rüyada mavi göz görmek, kimsenin başaramadığı işlerin üstesinden gelmeye, büyük başarılar yaşamaya yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin iyi giden hayatının birileri tarafından çekilemediğine yorumlanmıştır. Rüyada mavi göz görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Mavi Göz Görmek İslami 

Rüyada mavi göz görmek islami yorumuna göre, kişinin ço büyük rızıklar ile rızıklanmasına, işlerinin hiç olmadığı kadar iyi olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin huzur bulacakları, çok sevecekleri biri ile tanışacaklarına, bu kişiye karşı adeta yıldırım aşkı ile sevdalanacaklarına yorulur. Bazende bu rüyayı görenlerin yaptıkları iyi işler yüzünden nazara gelmelerine, bazı kısa süreli aksilikler yaşamalarına delalet eder.

Rüyada Mavi Gözlü Kadın Görmek

Rüyada mavi gözlü kadın görmek, kişi için pek hayırlı görülmeyen bu rüya kişinin işlerinin bozulmasına, borçlanmalar yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin beklenmedik bir şekilde maddi kayıplar yaşamasına, kısmi sağlık sorunları yaşamasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin büyük umutlar besledikleri şeylerden hüsran yaşamalarına yorulur.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek

Rüyada mavi gözlü bebek görmek, rüya sahibinin hayırlara nail olmasına, şans ve talihinin açılmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin girdiği işlerde yüzlerinin güleceğine, zaferler kazanmasına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin başarılar kazanıp günden güne kazancını artırmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Mavi Gözlü Birini Görmek

Rüyada mavi gözlü birini görmek, müjdeli haberler almaya, uzun süredir gerçekleşmesinin beklendiği bir olayın olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bahtlarının açıklığına, huzur ve neşe duyacakları gelişmelerin olmasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda sağlıklı bir ömre yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.