Rüyada “ Mavi Kelebek ” Görmek

Mavi Kelebek
Rüyada mavi kelebek görmek, öncelikle mavi ren çok hayırlıdır kişinin kalbine gelecek olan hayırlı gelişmeleri gösterir.
Etiketler:

Rüyada mavi kelebek görmek, öncelikle mavi ren çok hayırlıdır kişinin kalbine gelecek olan hayırlı gelişmeleri gösterir. Hayatında tadacağı güzellikleri ifade eder. Kişinin çok mutlu olacağı haberini verir. Bu rüyayı gören kişi düşmanlarından haberdar ve onları alt edeceğine işarettir. Çevresinde olan iki yüzlü insanları gösterir ve bunları tahmin ettiğine yorumlanır. Bundan dolayı onları kendi silahıyla vuracağına alamettir. Kişinin tüm kötülüklerden kurtulduktan sonra hayırlı işler içerisine gireceğine işarettir. Rüyada mavi kelebek görmek ihya, rüya mavi kelebekten hariç renk renk kelebekler görmesi hayatında her zaman renkli şeyler olacağına gerçekten dost olan kişilerin yanında kalacağına yorumlanır. Rüyada mavi kelebek görmek diyanet, manevi anlamda çok güzel yerlere geleceğini gösterir. kişinin hayatında uhrevi olarak inancının çok yüksek olduğunu imanının çok kuvvetli olduğu yönündedir. Bundan dolayıda kişinin hiç bir zaman sırtının yere gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Mavi Kelebek Kolyesi Görmek

Rüyada mavi kelebek kolyesi görmek, gören kişinin yakın zamanda gerçek hayatta da sıkıntıların biteceğine yorum yapılır. Aynı zamanda da bir hediye almak olarak ifade edilir. Çok ince ruhlu birinin varlığını gösterir. Kişiyi mutlu edecek insanların yanında bulunduğuna yorumlanır. Aynı zamanda hayatında çok şanslı olduğuna ve inişler çıkışlar yaşasada kimseye muhtaç olmayacağına delalettir. Bazı yorumculara göre bu rüya sadık bir kişi ile evlenilmesi manasına gelir. Bazı alimlere göre ise, gerçekten bu rüyanın bir çok hayır ve sır biriktirdiği şekilde yorumlanır. Yani kelebek görmek herhangi bir şekilde olursa olsun hayırı ve güzeli delalet eder.

Rüyada Mavi Kelebek Yakalamak

Rüyada mavi kelebek yakalamak, kişinin hayatındaki fırsatların tek tek ayağına geleceğine delalettir. Aynı zamanda hane içinde mutlu olmak ve huzurun bereketin ev içinde birikmesi çoğalması anlamındadır.

Rüyada Mavi Kelebek Isırması

Rüyada mavi kelebek ısırması, rüya sahibinin bu rüyası korktuğu şeylerin olduğunun haberini verir. Gören kişinin bu rüyası korktuğu şeyin üzerine gitmesi konusunda uyarma amaçlıdır, üzerine giderse amaca ulaşacaktır.

Rüyada Mavi Kelebek Yüzük Görmek

Rüyada mavi kelebek yüzük görmek, yüzük görülmesi hayırlıdır. Kişinin hayatında yapacağı bir başlangıcın olduğunu ve sorunların kısa sürede biteceğine alamet eder.

Rüyada Mavi Kelebek Dövmesi Görmek

Rüyada mavi kelebek dövmesi görmek, mavi hayırdır fakat dövme peygamber efendimizin yasakladığı şeylerden olduğu için sıkıntı demektir. Hayır olmayan bir yola girmek manasında yorum yapılır.

Rüyada Mavi Kelebek Dövmesi Yaptırmak

Rüyada mavi kelebek dövmesi yaptırmak, rüya sahibinin yolundan saptığına işarettir. Çevresindeki insanları çok üzdüğü yönündedir ve kişiye onları üzdüğü malum edilir.

Rüyada Mavi Kelebek Öldürmek

Rüyada mavi kelebek öldürmek, düşmanlarından kurtulmak onlar helak etmek demektir. Kişinin uzun zamandır yaşadığı sıkıntılardan artık kurtulması ve son bulması manasına gelir.

Rüyada Mavi Kelebek Sürüsü Görmek

Rüyada mavi kelebek sürüsü görmek, rüya sahibinin güzel kalabalık bir mekanda bulunması demektir. Aynı zamanda kalabalık bir yerden gelecek olan müjde haber manasına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.