Rüyada “ Mektup ” Görmek

Mektup
Rüyada mektup görmek rüyada görülen mektup bir aşk veya dost mektubu almaya, mektup yazmak dostlarınızdan güzel haberler alarak sevineceğinize ve aynı şekilde sizinde onları sevindireceğinize, kapalı mektup almak gizli bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada Mektup Görmek; Rüyada mektup görmek rüyada görülen mektup bir aşk veya dost mektubu almaya, mektup yazmak dostlarınızdan güzel haberler alarak sevineceğinize ve aynı şekilde sizinde onları sevindireceğinize, kapalı mektup almak gizli bir haber alacağınıza, rüyada açık mektup görmek çok güzel haberler alacağınıza delalet eder. Mektup rüyaları da genel olarak belge ve kağıt gibi yorumlanır. Rüyasında bir mektup yazan kimse bir isteğini açıklar ve kendisine olumlu cevap verilir. Mektubu yazıp zarfa koyan kişi bir işi başarıyla halledecektir. Rüyada mektup görmek rüyasında mektup gören kişi olumlu ve güzel sözler işitebilir ya da kendisi için böyle yazılar okuyabilir. Rüyada mektup görmek gönül işi ile de tabir edilir. Rüya sahibinin durgun olan aşk hayatı, karşısına çıkacak olan ve yıldırım aşkı ile tutulup, büyük heyecan yaşayacağı kişi sayesinde bir anda güzelleşecek ve kendisine büyük mutluluk verecektir.

Rüyada Mektup Almak; Rüyada mektup almak ya da postacıdan mektup almak, rüyayı gören kişinin, meslek hayatı için çok önemli bir adım atacağına, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına tabir edilir. Rüyada mektup almak  gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişiye ulaşacak bazı sözlere yorulur. Rüya sahibi bilmediği bir takım şeyleri öğrenecek demektir. Rüyayı gören kişinin bazı konularda bilgi sahibi olacağına ve bu sayede çevresinde olup bitenlerin de farkına ve bilincine varacağına işaret eder. Mektupta yazılan şeylerin olumlu olması, şans elde etmeye, yazılan şeylerin olumsuz olması da şanssızlık yaşamaya yorulur.

Rüyada Mektup Okumak; Rüyada mektup okumak rüyayı gören kişi için bir yorum yapmak gerektiğinde genellikle okuduğunuz mektubun içeriğine ve tepkinize göre farklılık gösterebilir. Rüyada içerik olarak olumlu ve güzel şeylerin yazıldığı bir mektup görmek, işinizin daima rast gitmesine, güzel ve hayırlı bir haber almaya, devlet ve izzete kavuşmaya işarettir. Güzel haberlerin verilmediği mektubu okumak ise, zorluğa ve korkulan birtakım işlere yorumlanır. Rüyada sadece kendisine mektup okuyan, çok çalışmasının sonuçlarını en güzel şekilde alır ve makam sahibi olur. Başkalarına mektup okumak, bir kimsenin size hayırlı haber getirmesine veya o gördüğünüz kişiler tanıdıksa beraber karşılaşacağınız bir olaya işaret eder.

Rüyada Mektup Okuduğunu Görmek; Rüyada mektup okuduğunu görmek mektup okumakla hemen hemen aynı rüya şeklidir.  Güvenli yaşamaya, düşkünlükten kurtulmaya, paraya gelecek berekete, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, ikili ilişkilerde mutluluğa, planların yerine geleceğine, iyi geleceğe, parasal külfeti olan tanıdığından kendini kurtarmaya, kolay elde edilen altına, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, rahatlığa delalettir. Rüyada mektup okuduğunu görmek olumsuz olarak ta  mutsuzluktan kurtulamamaya, karışık bir sorunla yüzleşileceği ne, saklanan sırların meydana çıkmasına, parasal probleme, fena niyetli insan tarafından fenalık görmeye delalettir

Rüyada Mektup Yazmak; Rüyada mektup yazmak rüyada bir mektup yazan kimse bir isteğine ve olumlu cevap alır. Mektup yazıp zarfa koyan kişi işinde başarılı olacak demektir. Rüyada bir mektup yazıp tamamladığını gören başladığı işi bitirir ve dileği yerine gelir. Eğer mektubu bitirmez ve güçlük çekerse işlerinde de müşkülata ugrar. Kendisine bir mektup verildigini gören istedigi her türlü murada nail olur. Eğer zarfı kapalı ise gizli habere, açık ise herkesin bildigi bir habere, mühürlü ise haberin dogru olduğuna delalet eder. Kendisine bir şeyin verildigini bildiren bir mektup aldıgını görmek, eline mal geçecegine yorumlanır. Büyük bit devlet memurundan gelen mektup kendisinin bir yüce makama çıkacağına, tüccar ise ticaretini büyüteceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.