Rüyada “ Mendil ” Görmek

Mendil
Rüyada mendil görmek, yoldaş olarak tabir edilir. Rüya sahibini seven, ona güvenen, yaptıklarına inanan ve her zaman arkasında duran bir insan olduğunu işaret eder.

Rüyada Mendil GörmekRüyada mendil görmek, yoldaş olarak tabir edilir. Rüya sahibini seven, ona güvenen, yaptıklarına inanan ve her zaman arkasında duran bir insan olduğunu işaret eder. Rüya sahibi yakınları ve çevresi  yönünde beğenilen bir kişi olarak görülür fakat rüya sahibini en özel kılan şeyi sevdiği değer verdiği her şeyden herkesten özel kıldığı değerin yanında olmasıdır.

Rüyada Mendil Bulmak; Rüyada mendil bulmak rüya sahibinin iş hayatında geçirdiği sıkıntılı günlerinden bir nevide olsa rahatlayacağı ve huzura kavuşacağını işaret eder.

Rüyada Mendil AlmakRüyada mendil almak, fikir ayrılıklarına, münakaşalara, sorunlara ve insanlar arasına girecek olan mesafelere tabir edilir. Rüya sahibi iş ve özel hayatında kararsızlıklara düşerek çevresi karşısında olumsuzluklara yol açacaktır.

Rüyada Mendil İstemekRüyada mendil istemek hem sevgi anlamında hem de arsızlık anlamında ifade edilir.Sevgi anlamında bağımlılığını arsızlık anlamında da geçimsizliğini ifade eder.

Rüyada Mendil Satmak; Rüyada mendil sattığını görmek Aile içinde yaşanacak olan mali krize delalet eder.Kişi aile hayatı ve iş hayatında ki maddi sıkıntılar yüzünden buhrana girecek ve bu bunalımından uzun süre kurutulamayacak.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.