Rüyada “ Merdiven ” Görmek

Merdiven
Rüyada merdiven görmek neye delalet eder. Rüyada merdiven görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada merdiven görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Merdiven Görmek

Rüyada merdiven görmek, ketum olmaya ve meşakkatli bir işi, azimle yerine getirmeye delalet eder. Rüyada merdiven görmek üzüntüye ve yıkıma neden olacak haberler almaya da yorulur. Fakat sıkıntıda olan kişilerin rüyasında merdiven görmeleri çok iyidir, sıkıntılardan, sağlık sorunlarından, parasızlıktan ve darlıktan kurtuluş anlamına gelir. Aynı zaman da rüyada merdiven görmek farklı şekillerde de tabir edilir. Ahşap merdiven sıkıntılara, zorluklara, yakın dostlarından gelecek olan kötülüklere işaret eder.  Rüyada merdiven çıkmak zorlu bir işi kademeli kademeli aşmaya sonunda refaha kavuşmaya ve isteklerinin gerçekleşmesine, Rüyada merdivenden düşmek iş ve özel hayatında büyük sorunlar yaşayarak elindeki her şeyi kaybetmeye çaresiz ve zayıf kalmaya yorumlanır.

Rüyada Merdiven Kırılması Görmek

Rüyada merdiven kırılması görmek, hayra yorumlanmayan rüya sahibi için şer getirecek rüya yorumudur. Yakın zaman da hane içerisinde büyük bir acı yaşanacağına, ayrılıkların meydana geleceğine, kişiyi ölüme sürükleyecek sebeplerin ortaya çıkacağına, iş hayatında ani düşüş yaşanıp eklindeki her şeyi kaybedeceğine yorumlanır.

Rüyada Merdivenden Yukarı Çıkmak

Rüyada merdivenden yukarı çıkmak, güzeli, hayrı getiren kişi için görülebilecek en güzel rüya tabiri olup kişiyi ruhen ve bedenen huzura sürükleyen rüya yorumudur. Kişinin iş hayatında basamakları tek tek çıkarak emellerine ulaşacağına, çalışmalarının sonucunda başarısını elde edeceğine, topluma karşı çalışkanlığı ve azmiyle örnek kişi olarak gösterileceğine işarettir.

Rüyada Eski Merdiven Görmek

Rüyada eski merdiven görmek, birden fazla hayra yorumlanan rüya yorumudur. Rüyayı gören kişi tüccar sa işleri artacağına, çalışan birisi ise kariyerinde yükseliş yaşayacağına, yakın zaman da eline bir miktar para geçeceğine, iş ortamında yakın bir dostundan büyük bir iyilik göreceğine işaret eder. Aynı zaman da Allah katında dini duygularını yerine getirdiği, gönül gözünü açtığı için hayırlı kul sayılıp iç huzuru bulacaktır.

Rüyada Yeni Merdiven Görmek

Rüyada yeni merdiven görmek, kişinin tüm dünya malını geride bırakarak dini duygularının artacağına Allah katında ilerleyeceğine maddiyata önem vermeyip sadece hak yolunda ilerleyeceğine, kendisini aciz, fakir kimselere adayacağına işaret eder. Aynı zaman da rüyada yeni merdiven görmek yeni bir işin ve yakın zaman da gerçekleşecek olan hayırlı kısmetin habercisidir.

Rüyada Merdiven İnmek Görmek

Rüyada merdiven inmek görmek, işlerin yaşanacak büyük bir sorun yüzünden çok kötü bir hal alacağı, yapılan hataların tekrarlanması yüzünden rakiplerin sevineceği durumlara düşüleceği, parasal olarak çok büyük bir zarara uğranacağı ve zor zamanlar geçirileceği anlamına gelir. Rüyada merdiven indiğini görmek İşlerin yarardan çok zarar getireceğine, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine,  iş hayatında iniş yaşanacağına, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine işarettir.

Rüyada Merdiven Silmek

Rüyada merdiven silmek, ve tekrar kirlenmesi, çalışma hayatında bir türlü önüne geçilemeyen bir sorunun nefesinin ensede hissedildiğine, bu yüzden hareket etmekten ve karar vermekten kaçınıldığına, ancak daha kötü bir durumun yaşanması istenmiyorsa artık bir hamle yapılması gerektiğine işarettir. Başka bir değişle rüyada merdiven silmek kişinin yaşadığı tüm sıkıntıları tek tek geride bırakarak kendine yeni mutlu, huzurlu hayat çizeceğine işaret eder.

Rüyada Merdiven Süpürmek

Rüyada merdiven süpürmek, hatalarının ardından kazandığı güce, parasal külfeti olan dosttan uzak durulacağına, zahmetle birlikte gözlediği mevkiye, zorlukları aşarak beklediği mala, zahmet çekerek gözlediği toplu mala delalet eder, Rüyanız bununla birlikte: merdiven süpürdüğünü görmek, cefa ile birlikte düşlediği zafere, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği az olan kazancının artacağına, cefa çektikten sonra hasret duyduğu onura, kısa zamanda alınacak sevindirici havadis öğrenmeye, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici havadis öğrenmeye delalet eder.

Rüyada Merdiven Yapmak

Rüyada merdiven yapmak, rüyada merdiven yapıldığının görülmesi hayırlı bir yolculuğa girileceğinin işaretidir. Kişinin kendi çabalarıyla bir şeyler yapmaya çalışmasına, kendine ait bir iş kurmasına, yakın kimselerin aracılığıyla hayırlı bir kısmete yönelmesine, ileriye dönük hayatına yön tutucak atılımlarda bulunmasına işaret eder.

Rüyada Kırık Merdiven Görmek

Rüyada kırık merdiven görmek, yüksek ticari kazançlara, manevi yükü olan kişiden yakasını kurtarmaya, güzel uğraşlara gireceğine, vefalı akrabaya, bereketli günlere, becerikli bir kişiye, zorluk çekmeden kazanılan kazanca, gönül ilişkilerinde tatmine, huzur bulmaya, düşkünlükten uzak durmaya, kazançlı iş yapacağına yorulur.

Rüyada Kırık Merdivenden Çıkmak

Rüyada kırık merdivenden çıkmak, hane içerisinde yaşanan sıkıntıların aile büyüklerinin  vereceği destek sayesinde  çözüm bulacağına, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, alınacak dualar sayesinde hem iş hayatında hem aile hayatında yaşanan üzücü olayları ortadan kaldıracağına ve sevinçli bir haber alınacağına delalettir. Başka bir değişle rüyada kırık merdivenden çıkmak imkansız bir işi başarma çabası gütmeye, umutlarını be inancını yitirmemeye yorumlanır.

Rüyada Yürüyen Merdiven Görmek

Rüyada yürüyen merdiven görmek, rüya sahibin iş hayatında yaşadığı yoğun streslerden kurtulmak için kısa süreli tatil yapacağına eğer işarettir. Aynı zaman da rüyada görülen merdiven yukarı doğru çıkıyorsa yükselmeye ve işinizde başarılı olmaya işaret eder. Yürüyen merdiven genellikle sizin iş yaşamınızdaki istikrarınızı veya hayatta izleyeceğiniz rotayı gösterir. Aşağıya doğru giden bir yürüyen merdiven ise başarısızlığa, bazı işlerinizden beklediğiniz sonucu alamamanıza işaret eder. Rüyada yürüyen merdivenin bozulması çalışmalarınızla durgun bir döneme girmeye ve beklentilerinizin karşılanmamasına dalalet eder. Rüyada yürüyen merdivenin altından geçmek önemli bir fırsatı değerlendiremeyeceğiniz anlamındadır. Rüyasında yürüyen bir merdivenin üzerinde bulunan kişi, güçlü ve dirayetli bir dost edinir. Yürüyen merdiveni tamir ettiğinizi görmeniz önemli bir sorunu çözeceğinize ve elinize geçecek güce işaretken, yürüyen merdivenin gökyüzüne çıktığını görmek ise çok büyük bir başarı gösterip, makam elde etmeye, bazen de manevi anlamda derecenizin yükselmesine delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Elif Can dedi ki:

    Merhabalar rüyamda harebe bir evde yıkık dökük eski merdivenlerden gitmeye çalışıyordum ben çıktıkça merdivenler uzuyor çıkış noktası bulamıyordum. Rüyada merdiveni açıklarmısınız.