Rüyada “ Mescit ” Görmek

Mescit
Rüyada mescit görmek neye delalet eder. Rüyada mescit görmenin mescit anlamı nedir. Rüyada mescit görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Mescit Görmek

Rüyada mescit görmek, rüya sahibinin yaptığı hatalardan dolayı ders almasını bildiği kırdığı gönülleri affettirmeye çalıştığı, hanesinin içinde yaşanan küslüğü sonlandırdığı, ileride gelecek olan kısmetine ellerini açtığına işaret eden rüya tabiridir. Bu rüyayı gören kimseler hayatta almış olduğu tecrübeler sayesinde hata yapan genç insanlara yardım etmeyi seven, alçak gönüllü olup ihtiyaç sahiplerine maddi ve manevi yardım sağlayan, hanesine gelen yoksul yardıma muhtaç kişileri geri çevirmeyen herkes tarafından çok sevilip saygı gösterilen iyi huylu kişilerdir.

Rüyada Mescidi Aksa Görmek

Rüyada mescidi aksa görmek, İman, merhamet ve inanç sahibi olan kişiye tabir edilir. Kişinin yapmış olduğu hayırlı işlerden dolayı Allah katında hayırlı kulları arasına girdiği yaptığı iyilikleri karşılık beklemeksizin yaptığı içinde herkes tarafından alçak gönüllü, yardımsever, elle gösterilen kişi olarak yorumlanır. Aynı zaman da rüyada mescidi aksa görmek yakın zaman da Allah için hayırlı bir yolculuğa çıkacağınıza, sevdiklerinizle beraber kısmete ve huzura ereceğinizi işarettir.

Rüyada Mescide Girmek

Rüyada mescide girmek, rüyada mescide girdiğini görmek hayırlı kısmetli rüya tabiridir. Bekar bir kimsenin rüyada mescide girdiğini görmesi, yakın zaman da karşısına çıkacak olan hayırlı biriyle hayatını birleştireceğine, evli bir kimsenin rüyada mescide girdiğini görmesi ise hayırlı sağlıklı bir evladı olacağına yorumlanır. Rüyada mescide girdiğini görmek aynı zaman da işsiz bir kimse için bol paralı bir işe girileceğine, hane içinde huzura ermeye, yakın zaman da konacak olan mirasa, bereketli işlere işaret eder.

Rüyada Mescitte Namaz Kılmak

Rüyada mescitte namaz kılmak rüyada mescitte namaz kıldığını gören bir kimse sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalet eder. Rüyada mescitte namaz kıldığını görmek mutluluk ve saadetle geçecek bir ömre, her anlamda huzurlu olmaya, sıkıntılarından kurtulmaya, bazen de insanlar arasında lider olmaya, amirliğe yükselmeye, toplum içinde iyi bir şekilde sivrilmeye işarettir. Eğer camiye girip mescitte namaz kılmadan çıktığınızı görmüşseniz bu, hayırlı bir rüya olarak kabul edilmez.

Rüyada Mescit Yaptırmak

Rüyada mescit yaptırmak, rüyada mescit yaptırdığını gören bir kimse kazanmış olduğu kazançlarını sadece kendi ihtiyaçları doğrultusunda değil Allah katında da ihtiyaç sahibi fakir insanlara da harcayan kendini sadece bu dünyanın nimetlerine değil ahirete de adayan mümin kişilere işaret eder.  Rüyada mescit yaptırmak, rüya sahibinin dininden vazgeçmeyecek bir kişi olduğuna, hak yolundan ayrılmayacağına ve inancından da hiçbir zaman uzaklaşmayacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.