escort alanya

Rüyada “ Meyve Suyu İçmek ” Görmek

Meyve Suyu İçmek
Rüyada meyve suyu içmek, kişi için çok hayırlı olan bu rüya kişinin ilim irfan sahibi olma isteğine ve bu yolda çaba göstermesine işaret eder.

Rüyada meyve suyu içmek, kişi için çok hayırlı olan bu rüya kişinin ilim irfan sahibi olma isteğine ve bu yolda çaba göstermesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendisini hayırlı işler içersine sokmasına, dini konulara yönelmesine alimlik yolunda ilerlemesine delalet eder. Rüyada meyve suyu içmek, kişinin hem ahlaki hem de insani yönden kendisini yetiştirmesine, kişinin her iki cihan için uğraş vermesine tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin hem kendisine hemde çevresine karşı güzel işler içersinde olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada meyve suyu içmek, kişinin yaptıkları ile çevresi tarafından sözü geçen, sevilip sayılan biri olmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hayır işlerinde ve yardıma muhtaç kimselere el uzatmada her daim önde olmasına yorumlanmıştır. Rüyada meyve suyu içmek, ile ilgili yorumları maklemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Meyve Suyu İçmek Nedir

Rüyada meyve suyu içmek, kişinin bilgiye olan açlığına, kendisini öğrenmeye adamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hak yolundan ayrılmayan biri olmasına, hayırlı ilim sahibi olmaya, geniş rızka delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hem dünyevi hayat için hemde ahiret hayatı için uğraş vermesine tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin güzel ameller işlemesi olarak da rivayet edilmiştir.

Rüyada Vişne Suyu İçmek

Rüyada vişne suyu içmek, rüya sahibinin kendisine fayda vermeyen şeylerden uzaklaşmasına, nesfini terbiye etmesine yorulur. Bu rüyayı görenlerin kafasını boş yere kurcalayan sorunlardan kurtulmasına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamındaki korkularından emin olacağına yorulur.

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Rüyada portakal suyu içmek, kişinin yaşamını islam dini hükümlerince yaşadığına, dini vecibelerini yerine getirme çabasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin harama çok dikkat etmesine, kazancını alın teri ve çok çalışarak helal yollardan karşılamasına delalet eder.

Rüyada Kayısı Suyu İçmek

Rüyada kayısı suyu içmek, geçim derdi yaşanmayacağına, sorun ve sıkıntıların son bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin gönül ferahlaması yaşayacaklarına, ağız tadının yerinde olmasına, bolluk ve berekete sahip olmaya rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.