Rüyada “ Mezar Sulamak ” Görmek

Mezar Sulamak
Rüyada mezar sulamak görmek; kişinin günahlarının affı için bir uğraş verdiğine yorumlanır ve bu dünyevi hayatın son bulacağının bilincine varacağının yorumudur.

Rüyada Mezar Sulamak

Rüyada mezar sulamak; rüyayı gören kimsenin çok hayırlı bir işe girip hayır duası alacağına, insanlara yardım eden insanların haklarını yemeyen kul hakkı yemekten sakınan babacan özelliğe sahip bir kişi olduğuna hayatının büyük bir bölümünü sadece ibadet için harcayacağına işaret eder. Rüyada mezar sulamak  yardıma muhtaç kimselere yönelik projelerde görev almaya da delalettir. Mezar sulayan kişinin geleceğinde sıkıntı olmaz ve aldığı dualar sayesinde yanına bela uğramaz. Şansı her zaman yaver gider ve bahtı da çok açık olur.

Rüyada Evin Çatısına Mezar Kazmak

Rüyada evin çatısına mezar kazmak; uzun sağlıklı, güzel bir ömre, hayırlı bir kısmete, işlerinde yükselmeye, mevki ve makam sahibi olmaya yorumlanır. Bu rüya genellikle kişinin uzun bir hayat yaşamasına, yaşlılık dönemine erişmesine ve çocuklarının gününü görmesine işarettir.

Rüyada Mezarda Ölüleri Çiğnemek

Rüyada mezarda ölüleri çiğnemek; bu rüya yakında başınıza gelecek olaylara ve sabrederseniz tüm olumsuzluklardan en kısa sürede sıyrılacağını za  işarettir. Rüyasında ölü çiğneyen bir kimse başını uğursuzluklardan ve talihsiz işlerden kurtaramaz aksilikler yakasını bırakmaz yaptığı tüm işlerde başarısızlıkla hüsrana uğrar. Bu rüyayı gören kimseler aynı zaman da dini inançları zayıf ibadetten uzak sadece mantığına kulak veren ona göre doğru olan şeylere yönelip manevi hayatı yok sayan kimselerdir.

Rüyada Mezar Kazıcısı Görmek

Rüyada mezar kazıcısı görmek; genellikle mal sahibi zengin bir kimseye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler yakın zaman da çok yakın gördüğü bir kimseden maddi ve manevi destek alacak yaşadığı tüm sorunlarından kurtulup feraha erecektir. Bazı alimlere göre ise mezar kazan kişi herkesin saygı duyduğu, çok zengin ve varlıklı bir adamdır. Rüya sahibi böyle bir kişi ile tanışarak ondan yardım görür veya onun yanında çalışır.

Rüyada Yeşilliklerle Örtülü Mezarlık Görmek

Rüyada yeşilliklerle örtülü mezarlık görmek; ölen kimsenin ahir zamanda güzel bir mekanı olduğuna ve çok güzel bir ölüme kavuştuğuna işarettir. Eğer mezar sahibi tanınmıyorsa yaptığınız bazı amellerle kulluk derecenizin yükseldiğine ve dini anlamda oldukça büyük ve güzel işler yaptığınıza yorumlanır.

Rüyada Ölmeden Mezara Girdiğini Görmek

Rüyada ölmeden mezara girdiğini görmek; hayra ve kısmete yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse kadınsa yakın zaman da karşısına çıkacak olan hayırlı kısmetiyle dünya evine girecek, hayatta dilediği tüm güzellikler gerçekleşecektir. Erkekler içinse bu rüya iş yaşamında meydana gelecek olumsuz gelişmelere veya bir suçtan ötürü yargılanmaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. sezgin yiğit dedi ki:

  Merhaba hocam kolay gelsin sizi yine rahatsız edicem hocam rüyamda gece geç saatte mezarlıkta dolaşıyor dum eski yıkık tarihi bir mezar gordum mezarın yanına yaklastigim da ağlama dersleri geliyor du vana su ver diye sesleniyorum du sanki elime geçirdiğim suyu mezarın içine dokuyor dum ruyami yorumlar mısınız iyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba sezgin bey hoş geldiniz estağfurullah öncelikle rüyanız hayır olsun rüyada mezarlıkta dolaşmak inançsız dinini, kitabını tanımayan, ibadetten uzak hayatının büyük bölümünü kötülük için harcamış insanlara yardım etmek yerine onların zaaflarından faydalanıp onları hor gören küçümseyen kötü huylu kişilere işaret eder. Rüyada mezar suladığını görmek ise çok hayırlı bir işe girip hayır duası alacağına, insanlara yardım eden insanların haklarını yemeyen kul hakkı yemekten sakınan babacan özelliğe sahip bir kişi olduğuna hayatının büyük bir bölümünü sadece ibadet için harcayacağına işaret eder.

 2. Ayhan nil dedi ki:

  Merhaba hocam rüyamda eski tarihi bir mezar suluyordum. Ruyamı yorumlar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Ayhan bey rüyada eski mezar görmek ya da mezar sulamak; rüyayı gören kimsenin çok hayırlı bir işe girip hayır duası alacağına, insanlara yardım eden insanların haklarını yemeyen kul hakkı yemekten sakınan babacan özelliğe sahip bir kişi olduğuna hayatının büyük bir bölümünü sadece ibadet için harcayacağına işaret eder. Rüyada mezar sulamak yardıma muhtaç kimselere yönelik projelerde görev almaya da delalettir.

 3. Elif can ünaldı dedi ki:

  Hayırlı günler rüyamda ölmüş annemin mezarının başında kuran okuyordum rüyam ne anlama geliyordum etmeliyim