Rüyada “ Mezarlık ” Görmek

Mezarlık
Rüyada mezarlık görmek kişinin karıştığı suçlara, işlediği günahlara ve hatalarına işaret eder. Bir kişi rüyasında kendini bir mezarın üzerine çıkmış olarak görürse eğer bu onun yaptığı hatalara delalet eder.

Rüyada Mezarlık GörmekRüyada mezarlık görmek kişinin karıştığı suçlara, işlediği günahlara ve hatalarına  işaret eder. Bir kişi rüyasında kendini bir mezarın üzerine çıkmış olarak görürse eğer bu onun yaptığı hatalara delalet eder.Aynı zamanda rüyada mezarlık görmek ya da mezarlık içinde yattığını görmek o kişinin ev sahibi olacağına da işarettir.

Rüyada Şehit Mezarı Görmek; Rüyada şehit mezarı görmek , gören kişi için hayırlı bir rüyadır. Şehit mezarı görmek kişinin makam ve mevki yönünden yükseleceğine de işarettir.Aynı zamanda rüyada şehit mezarı ya da şehitlik gören kimsenin hayırlı bir işe vesile olacağını da işaret eder.

Rüyada Ölmüş Babasının  Mezarını Görmek;Rüyasında ölmüş babasını gören kimse babası nın mezarında huzur bulması için sadaka ya da hayır yapmalı babasını huzura kavuşturmalıdır Aynı zamanda rüyada ölmüş birini görmekte bir hayra işarettir.Rüyasında babasının mezarını gören kimse babasının ölümüne daha alışamadığını ve özlem duyduğunu da ifade eder.

Rüyada Ölmüş Annesinin Mezarını Görmek;Rüyasında  ölmüş anneyi rüyada görmek, annenizin sizin duanıza ihtiyacı olduğuna, kabrini ziyaret ederek ona dua etmeniz gerektiğine yorumlanır. Bazen de kişinin ölmüş annesini rüyasında görmesi büyük ve müjdeli bir habere delalet eder Kişi ölmüş annesini rüyada gördüğünde bir hayır ya da sadaka vererek ölmüş annesini huzura kavuşturmalıdır.

Rüyada Mezarda Dolaşmak;Rüyada mezarda dolaşmak İnsanın işlediği suç ve günahlardan dolayı vicdani rahatsızlık duyduğunu ve pişman olduğunu ifade eder. Rüyasında mezar da dolaşan kimse faydasız amellerde bulunur veya hayatını boş uğraşlarla geçirir. Bu rüya bazen de dine aykırı ilim öğrenmeye veya tüm ömrü boyunca gereksiz çalışmalar yaptığına yorumla bilmektedir.Rüyasında mezarlık gören kimse günahlarından dolayı Allah katında af diler ve tövbeye gelir.

Rüyada Çocuk Mezarı Görmek; Rüyada çocuk  mezarı görmek İslami rüya yorumlarında İbn i sirine göre korkularınızın ve endişelerinizin  olduğunu ve hayırlı bir haber alarak bu endişelerinizin geride kaldığını hayırlı bir haber alını cağını sizin ya da çevrenizde ki bir kimsenin çocuk sahibi olacağına delalet eder. Bu  rüya görüldüğü gibi korkutucu değil müjdeli haber olacağına işarettir.

Rüyada Şehit Mezarı Görmek Dini Rüya Yorumu

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Emine Kul dedi ki:

    Kolay gelsin yaptığınız yorum için teşekkürler rüyamda abimle define kazmaya gittik kaldığımız yer eski Hristiyan mezarlığıydı mezarlığı kazdığımızda acı acı çığlık sesleri geliyordu korkup oradan uzaklaştık

    1. admin dedi ki:

      Yorumlarınız için teşekkürler Emine hanım rüyada eski mezarlık görmek, kişinin karıştığı suçlara, işlediği günahlara ve hatalarına işaret eder. Bir kişi rüyasında kendini bir mezarın üzerine çıkmış olarak görürse eğer bu onun yaptığı hatalara delalet eder.Aynı zamanda rüyada mezarlık görmek ya da mezarlık içinde yattığını görmek o kişinin ev sahibi olacağına da işarettir.