Rüyada “ Mezun Olmak ” Görmek

Mezun Olmak
Rüyada mezun olmak, rüya sahibinin tüm gayreti ile üzerinde çalıştığı bir proje yada fikrin son aşamasına geldiğine, isteklerine kısa zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Rüyada mezun olmak, rüya sahibinin tüm gayreti ile üzerinde çalıştığı bir proje yada fikrin son aşamasına geldiğine, isteklerine kısa zaman içinde kavuşacağına delalet eder. Gören kişi için hayal ve isteklerine Allah’ın izni ile kavuşmasına, iş yaşamında biri ise yürütülen bir işten büyük başarılar alınacağına işaret eder. Genç birinin bu rüyayı görmesi, sürdürdüğü eğitim hayatında gerçekte de mezun olup, iş hayatında herhangi bir engele takılmadan başarı edineceğine tabir olunur. Çevreniz tarafından takdir göreceğiniz mevkiye ulaşmaya, yönetici ve sözü dinlenilen biri olmaya yorulur. Aynı zamanda imrenilen bir hayat sürmeye, aile yaşantınızda mutlu bir birliktelik ve dirliğe sahip olacağınızı bildirir. Bazen de çekilen maddi sorunların çözümüne, ele geçecek toplu para ile borçların kapanıp, derin bir oh çekileceğine yorumlanmıştır. Rüyada mezun olmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Mezun Olmak Ne Demek

Rüyada mezun olmak, uzun süredir hayali kurulan bir konum yada işe sahip olunacağına işaret eder. Görülen bu rüya üzerinize atılı bir suç yada iftiradan aklanmaya, temize çıkmaya delalet eder. Çekilen dert ve tasaların yerini hayali kurulan mutluluk ve huzura bırakması olarak da rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin gelecek de yön verici, idareci konumuna geleceği olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Mezuniyet Töreni Görmek

Rüyada mezuniyet töreni görmek, terfi ve kıdem almaya, başarı elde edilecek bir projeye işaret eder. Onere olmaya, sevinç ve keyif duyulan işler içinde olmak olarak da yorumlanır. Hayırlı sonuçlar ile karşılaşılacağına, düzgün ve örnek gösterilen bir aileye sahip olacağınıza yorumlanmıştır.

Rüyada Mezuniyet Balosu Görmek

Rüyada mezuniyet balosu görmek, dost ve sevdikleriniz ile güzel bir ortam içinde olmaya, elde edilecek bir başarının arkasından kutlama yapmaya yorulur. Gördüğünüz bu rüya değer verdiğiniz sevip saydığınız kişilerden aynı şekilde tavır görmeye, güzel havadisler almaya yorumlanır.

Rüyada Liseden Mezun Olmak

Rüyada liseden mezun olmak, yeni başlangıçlara, örnek alınan kişilerin izinde olmaya işaret eder. Huy olarak güzel kişiler ile karşılaşmaya, makbul olan işlere yönelmeye tabir olunur.

Rüyada Üniversiteden Mezun Olmak

Rüyada üniversiteden mezun olmak, fazla takıntılı olmadan, yaşamın keyfini sürmeye işaret eder. Görüp geçirmiş olan düş sahibinin, yaşamına sayılı kişileri sokarak geleceğe dönük emin adımlar içinde olacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.