Rüyada “ Mısır ” Görmek

Mısır
Rüyada mısır görmek maddi ve manevi olarak çok büyük kazanç getirecek ve uzun zamandan beri sorun yaratan borçları sonlandıracak bir işe girileceğine, bu sayede birçok iş kapısının açılacağına, işaret edilir.

Rüyada Mısır Görmek; Rüyada mısır görmek maddi ve manevi olarak çok büyük kazanç getirecek ve uzun zamandan beri sorun yaratan borçları sonlandıracak bir işe girileceğine, bu sayede birçok iş kapısının açılacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına ve sevilerek yapılan bir hobinin para kazanmak için kullanılacağına delalettir. Diyanet rüya tabirlerine göre rüyada  mısır görmek  tecrübe sahibi bir tanıdığın yaptığı işe benzer bir işe girmeye, bu işe deyim yerindeyse dört elle sarılmaya, bol kazanç elde etmeye, zararları telafi etmeye, aksiliklerin üstesinden gelmeye, duygulara karşılık bulmaya ve daha rahat bir hayata merhaba demeye işarettir. Genel olarak rüyada görülen mısırın helal ve bol kazanca işaret olduğu bilinmektedir.

Rüyada Mısır Yemek; Rüyada mısır yemek bol kazanç ve hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin, işlerinin açılacağına, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, eşiyle birlikte bir iş yerine sahip olacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına yorumlanır. Aynı zaman da rüyada mısır yemek uzun zamandan beri hayali ile yanıp tutuşulan bir işe girileceğine tabir edilir. Rüyada mısır satın almak, çok büyük bir öz güvene sahip olunacağına, zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada Mısır Tarlası Görmek; Rüyada mısır tarlası görmek iş  hayatındaki acemiliğin atlatılmasına  hayırlı bir mevkiye giden yolun açılmasına  ve anne baba için istenen çok büyük bir isteğin gerçeğe dönüştürüleceği anlamına gelir. Kişide yeni bir hayatın başlangıcı olarak ifade edilir. Kişi iş hayatında ki başarıları sayesinde yüksek makamlara erişir. Rüyada patlamış mısır görmek,  normal hayatını geride bırakarak kendini ve ailesini gelecekte yeni hayatıyla tanıştırarak işin gereksinimin den dolayı farklı ülkelere göç ederek hayatında ki bir takım düzenini değiştirmiş ve bazı arkadaşlarını çıkarmış olur.

Rüyada Mısır Ektiğini Görmek; Rüyada mısır ektiğini görmek zararlı bir işten uzaklaşıp yarar getirecek bir işe girileceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına işaret eder. Rüyada yeşil mısır koçanı görmek, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine delalet eder. Rüyada tarlaya mısır ekmek eli bereketli ve kendisi çok hayırlı bir kişi ile bir ilişkiye başlanacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine yorumlanır. Rüyada mısır ektiğini  ve sattığını görmek, uğranılan bir haksızlık ya da çıkartılmış olan bir dedikodu yüzünden yıpranan sinirlerin sakinleştirileceği ne, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına yorumlanır. Rüyada mısır püskülü görmek, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine tabir edilir.

Rüyada Mısır Taneleri Görmek; Rüyada mısır taneleri görmek Bereketli bir işe girilecek ve kişi hem kendisi hem de ailesi için en iyi yaşam şartlarına kavuşacak demektir. Rüyada kuru mısır taneleri görmek, yakın bir arkadaşın yardımı ile kurulan bir işten kazanılan para ile yeni ve daha kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına yorulur. Rüyada kurumuş mısır taneleri görmek, aile içi bir takım tatsızlıklar yaşanacağına, fakat bu durumun uzun süreli olmayacağını bildirir. Aynı zamanda tasarrufa, hayırlı yatıra, geleceğin garanti altına alınmasına rivayet edilir.

Rüyada Mısır Görmenin Psikolojik YorumuRüyada mısır görmenin psikolojik yorumu bu tarz  rüyaların bilinçaltının içinde barındırdığı olaylara dayandığı ve ister istemez birçok şeyin rüyalara etki edip değişmelerine ya da farklı bir hal almalarına sebep olacağı unutulmamalı, görülen semboller iyice ve dikkatlice araştırılmalı ve ona göre bir yorum yapılmalıdır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. rumuzsuz dedi ki:

  ilk yorum :Dd

 2. refik keskin dedi ki:

  yarım çuval Beyaz kuru mısır tanelerini Elarabasına koydum Pazarda satışa sundum.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Refik bey rüyada mısır görmek, maddi ve manevi olarak çok büyük kazanç getirecek ve uzun zamandan beri sorun yaratan borçları sonlandıracak bir işe girileceğine, bu sayede birçok iş kapısının açılacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına ve sevilerek yapılan bir hobinin para kazanmak için kullanılacağına delalettir. Diyanet rüya tabirlerine göre Rüyada mısır görmek tecrübe sahibi bir tanıdığın yaptığı işe benzer bir işe girmeye, bu işe deyim yerindeyse dört elle sarılmaya, bol kazanç elde etmeye, zararları telafi etmeye, aksiliklerin üstesinden gelmeye, duygulara karşılık bulmaya ve daha rahat bir hayata merhaba demeye işarettir. Genel olarak rüyada görülen mısırın helal ve bol kazanca işaret olduğu bilinmektedir.