escort alanya

Rüyada “ Mısır Patlatmak ” Görmek

Mısır Patlatmak
Rüyada mısır patlatmak, rüya sahibi için çok güzel bir dönemin yaşanmasına, kişinin sosyal olarak etkin olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada mısır patlatmak, rüya sahibi için çok güzel bir dönemin yaşanmasına, kişinin sosyal olarak etkin olmasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin ikili ilişkilerde sosyal olmasına, insanlar ile iyi anlaşmasına, hoş sohbet içersinde olmaya delalet eder. Rüyada mısır patlatmak, kişinin güzel ortamlarda bulunmasına, gezip eğlenmeye işaret eder. Görülen bu rüya kişinin güzel haberlere mahsar olmasına, duyduğu haberlerin büyük sevinç ve mutluluk vermesine tabir edilmiştir. Rüyada mısır patlamak, iyi ve hayırlı seyahatlere çıkmasına, iş yaşamında güzel mevki ve makam sahibi olmasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin eskiye dair üzüntü ve dertleri geride bırakmasına yorumlanmıştır. Rüyada mısır patlatmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Mısır Patlatmak Ne Demek

Rüyada mısır patlatmak, kişinin hanesinde huzur içersinde olmasına, eşler arasında sevgi ve muhabbetin artmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin eşlerine karşı büyük bir aşk ile bağlı olduklarına, eşlerinin de buna aynı şekilde karşılık vermesine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin hanımı yada beyi ile aralarında hiç bir sırrın olmamasına, birbirlerine karşı her daim güven içersinde olmalarına rivayet edilmiştir.

Rüyada Mısır Haşlamak

Rüyada mısır haşlamak, rüya sahibinin yıllarca içine kapanık bir yaşam sürdüğüne bazen çok sevinçli bazen ruhi olarak çok sıkılan bir yapısı olduğuna işaret eder. Kişinin artık kendine çeki düzen vereceğine, herşeyin en iyisine kendisi ve aile için kavuşmak adına özen göstermesine delalet eder.

Rüyada Mısır Almak

Rüyada mısır almak, farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin yeni ortamlarda bulunmasına, yeni arkadaşlıklar kurmasına işaret eder. Görülen mısır taze mısır ise kişinin girdiği işlerden yüzünün gülmesine, kuru mısır ise, birikimlerin yapıldığı yatırımların kısa sürelide olsa zarar görmesine delalet eder.

Rüyada Mısır Satmak

Rüyada mısır satmak, rüya sahibinin haksız yere suçlanıp, yalan ve iftiraya uğradığı bir olaydan temize çıkmasına işaret eder. Yalan konuşanların işfa olmasına, Bu kişilerin rüya sahibinin ortamından sonsuza dek uzaklaşmak zorunda kalmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Mısır Sattığını Görmek

Rüyada mısır sattığını görmek, rüya sahibinin ticari yaşamda büyük umutlar ile girdiği işlerin yarıda kalmasına işaret eder. Kişinin bu dönemde gergin olmasına en yakınları ile bile kavga ve tartışma içersinde olmaya yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.