Rüyada “ Miting ” Görmek

Miting
Rüyada miting görmek, geçmiş alışkanlıkların terk edilmesine, geleceğiniz adına alınacak keskin kararlara işaret eder. Düş sahibinin kendine zarar veren alışkanlıklarını bırakacağına, kendisini geliştirerek, yeniliğe başvuracağını gösterir.
Etiketler:

Rüyada miting görmek, geçmiş alışkanlıkların terk edilmesine, geleceğiniz adına alınacak keskin kararlara işaret eder. Düş sahibinin kendine zarar veren alışkanlıklarını bırakacağına, kendisini geliştirerek, yeniliğe başvuracağını gösterir. Kişi için sabırlı olması gereken bir süreç olarak da bildirilen bu rüya, işlerin bir süre karışacağını gösterir. Bu dönemde acele karalardan kaçınılması gerektiğine ve daha temkinli davranılması tavsiye edilir. Bazı tabircilere göre ise, iş ve aile yaşamına dair huzursuz bir sürece girileceğine, aşırı stres ve yaşanacak olumsuzluklara delalet eder. İmam-ı Nablusi’ye göre rüyasında kalabalık bir grup içerisinde aralardan ön safa geçmek, terfiye, makama, tüccar için yüksek kar etmeye yorulur. Rüyada görülen miting diyanet yorumuna göre bazen de kişiden beklenmeyen ani davranış ve agresif tutumların rüya sahibine zarar vereceği olarak da yorumlanmıştır. Rüyada miting görmek, mitinge katılmak, miting yapmak  ile ilgili farklı yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Miting Görmek Neye Yorulur

Rüyada miting görmek, menfaati uğruna haksızlık yapanlara, düş sahibinin hakkı olan bir şeye göz koyulduğuna işaret eder. İslami tabirine göre islam alimlerinden Ebu Said El Vaiz rüyada kalabalık bir gruba dahil olduğunu gören kişi, sinirli, hırçın ve isyankar davranışları olan birine yorulur. Rüyada mitinge katılmak, yaşanılan haksızlıklara dur demeye, aşınıza, işinize göz diken birine karşı yapılan mücadeleyi bildirir.

Rüyada Miting Yapmak

Rüyada miting yapmak, hoş tabirler içermeyip, aşırı kibir ve bencilce davranışlar sergilendiğini gösterir. Maddi olanaklara olan güven sayesinde diğer kişileri küçük görmeye, hakka girmeye, yapılan kötülüğe göz yummaya yorulur.

Rüyada Mitinge Gitmek

Rüyada mitinge gitmek, inatçı davranışlara, doğru olmayan bir iş üstünde ısrarcı olmaya işaret eder. Rüyada mitinge gittiğini gören kişi, ailesi ile gereksiz sebepler ile kavga ve kırgınlıklar yaşar. Sevdiklerinizi üzmeye ve kırmak olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Cumhurbaşkanını Görmek

Rüyada cumhurbaşkanını görmek, her daim hayır olarak yorumlanmıştır. Rüyada görülen devlet reisi yada başkanı saygınlık görmeye, isteklerinizin gerçekleşeceğine delalet eder. Aynı zamanda iş ve aile yaşamında beklenen güzel günlerin yakın olmasına yorumlanır.

Rüyada Cumhurbaşkanı Mitingi Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı mitingi görmek, uzun süredir emek verilen bir konuda kazanç sağlamaya işaret edilir. Bazen de devlet makamlarında olacak bir işinize, yada terfinizin artmasına delalet eder. Rüyada cumhurbaşkanının mitingine gittiğini gören kişi, hedeflerine kısa sürede ulaşır. Ayrıca hayalleriniz uğruna verdiğiniz emek ve özveriyi bildirir.

Rüyada Siyasi Parti Toplantısı Görmek

Rüyada siyasi parti toplantısı görmek, yaşanılan toplum yada kendi adınıza hak arayışı içinde olduğunuzu gösterir. Size yada yakın çevrenizden birine karşı yapılan bir adaletsizlik, haksızlığa karşı gereken mücadeleyi vermeye delalet eder.

Rüyada Yürüyüş Yapan Kalabalık Görmek

Rüyada yürüyüş yapan kalabalık görmek, aile yaşamınızda karşılaşacağınız zorluk ve sıkıntılara işaret eder. Anlaşmazlıklara, endişe ve korku taşımaya, gelecek adına kaygılanmaya tabir edilir.

Rüyada Protesto Yürüyüşü Görmek

Rüyada protesto yürüyüşü görmek, yapılan haksızlıklara dur demeye, iş yada sosyal yaşamınızdaki başarılarınızı engelleme girişimlerine karşı verilen çabaya delalet eder. Kişi azim ve kararlılığı sayesinde sorun ve sıkıntıları yeneceğini gösterir.

Rüyada Kalabalık Görmek

Rüyada kalabalık görmek, yarınlar adına yapılan güzel işlere işaret eder. Hayır ve menfaatinize durumların gerçekleşeceğine, beklenen huzur ve mutluluğu bulmaya delalet eder. Kalabalık arasında önde olmak, makam ve mevkiye, yönetici konumunda olmaya tabir edilir. İyilik adına toplanan kalabalık rahmet ve berekete yorumlanmıştır. Rüyada bayrak görmek ise, izzet ve makamınızın yükselmesine, güç ve kudrete nail olmaya rivayet olunur. Rüyada kalabalık içerisinde bayrak görmek, kazanılan zafere, düşmana üstün gelmeye, hayırlı geleceğe yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.