Rüyada “ Mobilya ” Görmek

Mobilya
Rüyada mobilya görmek ev içi ile tabir edilir. Rüya sahibinin hane içindeki yaşantısına delalet eder. Bekar kişiler için evlenmek suretiyle yeni bir ev açması anlamına gelir. Evli kişiler için de eşi ve çocukları ile afiyette ve keyifte olacağına işaret eder.

Rüyada Mobilya Görmek; Rüyada mobilya görmek  ev içi ile tabir edilir. Rüya sahibinin hane içindeki yaşantısına delalet eder. Bekar kişiler için evlenmek suretiyle yeni bir ev açması anlamına gelir. Evli kişiler için de eşi ve çocukları ile afiyette ve keyifte olacağına işaret eder. Rüyada mobilya görmek, aynı zamanda rüya sahibinin hayatının durağan geçeceğine, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına ve sosyal statüsünün hep aynı kalacağına tabir edilir.

Rüyada Mobilya Mağazası Görmek; Rüyada mobilya mağazası görmek şana kavuşmaya, yararlı uğraşlar yapacağına, duygusal yükü bulunan tanıdığı birinden uzak durulacağına, planların yerine geleceğine, işte makama ulaşılacağına, yeminin tutulacağına, sağlığını kazanmaya, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, huzura ermeye, aydınlık yarınlara, hayırlı uğraşlara delalettir. Rüyada mobilya mağazası görmek başka bir değişle kötü niyetli düşman tarafından fenalık görmeye, kederden sıyrıla mamaya, sırların açığa çıkmasına, parasal zorluğa, korkulanın gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Mobilya Almak; Rüyada mobilya almak mülke gelecek bolluğa, iyi gelire, manevi külfeti olan arkadaştan uzak durmaya, devlette mertebeye çıkacağına, emniyette kalmaya, yeminini yerine getireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, hayali kurulan bir mutluluğa, sağlığını kazanmaya, planların yerine geleceğine, sorunlardan uzak olacağına işarettir.

Rüyada Mobilya Bakmak; Rüyada mobilya bakmak kişinin, doğru yola yöneleceğine, nefis tezkiyesine, ahlak güzelliğine, güzel bir okul kazanacağına, beceri sahibi olacağına, yeni bir araba alacağına, sükunete ereceğine, yalnız kalmayacağına, hiç tanımadığı birinden iyilik göreceğine, devlet işine gireceğine, kendisine zarar veren insanları anlayacağına, yetimin malını gözeteceğine anlama geldiği iddia edilmiştir. Rüyada mobilya bakmak bununla beraber mutlu bir yuva kuracağına, yüklü bir mirasa konacağına, kuvvete, sevince kavuşulacağına, işçileri tarafından sevilen bir patron olacağına, sükunete ereceğine, sadık bir kimse olacağına anlama gelir.

Rüyada Mobilya Değiştirmek; Rüyada mobilya değiştirmek özlemi duyulan bir mutluluğa, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, bol gelire, güvende hissetmeye, dingin yaşayacağına, ticari kazancı yüksek girişimler içinde bulunacağına, eşiyle birlikte mutlu olmaya, faydalı uğraşlara gireceğine, ilişkisinin iyi gittiğine, manevi külfeti olan kimseden yakasını kurtarmaya, vefakar dosta delalet eder. Rüyada mobilya değiştirmek olumsuz olarak ta  ticaret alanında başarısızlığa, can sıkıcı hale düşmeye, fakirliğe, korkuya olmasına yorulur.

Rüyada Mobilya Mağazası Açmak; Rüyada mobilya mağazası görmek  şana kavuşmaya, yararlı uğraşlar yapacağına, duygusal yükü bulunan tanıdığı birinden uzak durulacağına, planların yerine geleceğine, işte makama ulaşılacağına, yeminin tutulacağına, sağlığını kazanmaya, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, huzura ermeye, aydınlık yarınlara, hayırlı uğraşlara delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.