Rüyada “ Mor Elbise ” Görmek

Mor Elbise
Rüyada mor elbise görmek, rüya sahibi için her olaydan çabuk etkilenmesine bu yüzden çabuk üzülüp sıkıntılar yaşamasına işaret eder.

Rüyada mor elbise görmek, rüya sahibi için her olaydan çabuk etkilenmesine bu yüzden çabuk üzülüp sıkıntılar yaşamasına işaret eder. Mor renk görmek genelde duyguların varlığına delalet eder. Rüyada mor elbise görmek, kişinin duygu yoğunluğunun çok olmasına ve karışık duygular içersinde olaması olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hayatı boyunca çevresinde gerçekleşen olaylardan fazlaca etkilenip keder ve elem yaşayacağına rivayet olunur. Rüyada mor elbise görmek, aynı zamanda iş ve özel yaşamda en ufak tökezlemede dahi fazlaca büyütüp yanlış kararlar almaya yorumlanmıştır. Görülen bu rüya kişi için uyarıcı niteliğinde olup olaylar karşısında bu kadar fevri davranmaması gerektiğine yorulur. Rüyada mor elbise görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Mor Elbise Görmek Ne Demek

Rüyada mor elbise görmek, kişinin iş ve özel yaşamında gerçekleşen olayları olduğundan fazlaca duygusallaştırmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu durumdan fazlaca üzülüp sıkıntı ve strese girmesine delalet eder. Rüyada yırtık mor elbise görmek, kişinin üstündeki utangaç ve duygusallığı bırakıp rahat davranışlar sergilemesine tabir olunur.

Rüyada Mor Elbise Giymek

Rüyada mor elbise giymek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olup kişinin hem fiziki hem karakter olarak düzgün biri olduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören bekar bir kadın ise yakışıklı ve karakter olarak düzgün biriyle tanışıp evlenmesine delalet eder. Erkekler içinse babası tarafından zengin, varlıklı ve karakter sahibi bir hanımla tanışmak olarak tabir olunur.

Rüyada Mor Renk Elbise Dikmek

Rüyada mor renk elbise dikmek, rüya sahibinin iş yaşamında büyük kazançlar sağlayıp varlıklı mal ve mülk sahibi olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aynı zamanda ilgi göstermediği biri tarafından beğenilmek ve arkadaşlık kurma isteği içersinde olduğuna delalet eder. Görülen bu rüya evli kimseler için aile huzur ve birliğinin daim olmasına vesiledir.

Rüyada Mor Renk Görmek

Rüyada mor renk görmek, kişinin duygusal bir yapıda olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin estetiğe ve güzelliğe önem veren biri olduklarına dış görünüşe özen gösterdiğine delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda gurur duyulacak ve beğenilen işler yapmaya tabir edilmiştir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.