Rüyada “ Nafaka ” Görmek

Nafaka
Rüyada nafaka görmek kendi rızası ile yakınlarına nafaka verdiğini görmek maddi durumun iyiliğine, çoluk çocuğunu korumaya, elden çıkan şeyleri yeniden kazanmaya; İstemeyerek nafaka verdiğini görmek ecelin yaklaşmasına delalet eder.

Rüyada Nafaka Görmek; Rüyada nafaka görmek kendi rızası ile yakınlarına nafaka verdiğini görmek maddi durumun iyiliğine, çoluk çocuğunu korumaya, elden çıkan şeyleri yeniden kazanmaya; İstemeyerek nafaka verdiğini görmek ecelin yaklaşmasına Nafakada aşırı cömert davrandığını görmek nifak ve bozgunculuğa delalet eder. Rüyada kanunen beslemeye mecbur olduğunuz bir kimseye nafaka verdiğinizi veya kanunen sizi beslemeye mecbur olan kimseden nafaka aldığınızı görmek, hiç bir zaman uyuşamadığımız esinizle tartışmalı bir durumda bulunduğunuza ve bu yüzden daima üzüntü içinde bulunacağınıza delalet eder. Bir başka rivayete gürede  Rüyada bir kimsenin mahremlerine nafaka vermesi veya onları bol bir şekilde geçindirmesi, o kimsenin mali durumunun iyi olduğuna, delalet eder.

Rüyada Nafaka Vermek; Rüyada nafaka vermek  eli açık bir kadına, akrabalarla birlikte yaşamaya, iyi günlere, üne kavuşmaya, şöhrete kavuşmaya, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, sevineceğine, sevenleriyle birlikte yaşamaya, büyük mertebeye yükseleceğine, refaha kavuşmaya delalet eder. Rüyada nafaka vermek olumsuz anlamda sıkıntılı hayata, sağlığın yitirileceği ne, üzüntü verecek durumla yüz yüze gelineceğine, işaret eder. Bir takım yorumcular

Rüyada Nafaka Verdiğini Görmek; Rüyada nafaka verdiğini görmek kendi rızası ile yakınlarına nafaka verdiğini görmek maddi durumun iyiliğine, çoluk çocuğunu korumaya, elden çıkan şeyleri yeniden kazanmaya; İstemeyerek nafaka verdiğini görmek ecelin yaklaşmasına; Nafakada aşırı cömert davrandığını görmek nifak ve bozgunculuğa delalet eder.

Rüyada Nafaka Almak; Rüyada nafaka almak  sağlıklı bir ömre, güzel şansa, hayallerin gerçekleşeceğine, kuvvete ermeye, ticari kazancı yüksek işler yapacağına, iyi işler yapacağına, büyük mevkiye çıkacağına, paranın kazançlı olmasına, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici haber almaya, elinden her iş gelen bir kimseye, mala gelecek berekete delalet eder. Rüyada nafaka almak huzurunun kaçacağına, sırların açığa dökülmesine, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceği ne, fenalığını gizleyen yöneticiye, yoksulluğa delalet eder.

Rüyada Nafaka İstemek; Rüyada nafaka istemek eşiyle birlikte mutlu olmaya, şöhrete erişmeye, planların hayata geçeceğine, emniyette yaşamaya, sorunlardan uzak kalacağına, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, parasal yükü bulunan bir kimseden yakasını kurtarmaya, verdiği sözü tutacağına, gönül ilişkisinin iyi olacağına, verimli işler ile meşgul olacağına yorulur. Başka görüşlere göre de Rüyada nafaka istemek ticaret alanında kayba, huzurunun kaçacağına, korkuya başına gelmesine, iş nedeniyle üzüntüye, değer kaybetmeye delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.