Rüyada “ Nalbur ” Görmek

Nalbur
Rüyada nalbur görmek beden gücü kullanarak iş yapmaya, evi tadilata girişmeye, eve üst kat çıkmaya ya da bahçe ile meşgul olarak ekip biçmeye delalettir. Rüya sahibinin ev veya bir dükkan sahibi olacağına işarettir.

Rüyada Nalbur Görmek; Rüyada nalbur görmek beden gücü kullanarak iş yapmaya, evi tadilata girişmeye, eve üst kat çıkmaya ya da bahçe ile meşgul olarak ekip biçmeye delalettir. Rüya sahibinin ev veya bir dükkan sahibi olacağına işarettir. Rüyada nalbur dükkanı görmek, arkadaşlar arası münakaşaya, küslüğe, yanlış anlama sonucu ayrı düşmeye delalettir. Rüyada nalburdan alışveriş yapmak, memuriyette tayin görmeye, iş değiştirmeye, şehir dışına çıkmaya ya da kiracı kimsenin ev sahibi tarafından evden çıkarılmasına delalet eder. Rüyada nalbur aramak, utangaç ve çekingen bir yapıya sahip olmaya yahut içe kapanıklık yüzünden fırsat kaçırmaya delalet eder.

Rüyada Nalbur Dükkanı Görmek; Rüyada nalbur dükkanı görmek faydalı uğraşlara, huzur bulmaya, şana ermeye, bol berekete, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, alın teriyle elde edilen paraya, mala gelecek fazlalığa, mutlu olmaya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, iyi bir birlikteliğe delalet eder. Rüyada nalbur dükkanı görmek ender olarak da sıhhatin kötüleşeceğine, yalancı bir yabancıya, sevimsiz duruma düşmeye, kıymet yitirmeye, kederden kurtulamamaya işaret eder.

Rüyada Nalbur Malzemesi Görmek; Rüyada nalbur malzemesi görmek rüya sahibinin ev veya dükkan sahibi olacağına kendisine yeni bir hayat kuracağına geçmişte yapmış olduğu çalışmalarına son vererek kendine yeni bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada Nalburcu Görmek; Rüyada nalburcu görmek küçük bir iş yerinde çalışmaya başlayacak, fakat zamanla başarı ve para elde edeceksiniz demektir. Rüyasında bir nalburcu gören kimsenin çok kazançlı bir işe girişeceğine işarettir. Rüyada nalburcu görmek halka bilgi ve terbiye öğreten bir erkek olarak tabir olunur. Halkın islerini düzeltmeye çalışan halkın idaresiyle uğraşan, bir insandır. Bir rivayete göre, mahalle okulu öğretmenidir. Bir başka rivayete göre de Rüyada nalburcu görmek, halkı terbiye eden bir kimseye işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.