Rüyada “ Nane ” Görmek

Nane
Rüyada nane görmek hem hayırlıdır hem de değildir. Bir yandan yaşamayı ifade ederken bir yandan da hayatın noktalanması olarak tabir edilir. Nane görmek paraya, maddi değeri yüksek olan şeylere ermeye işarettir.

Rüyada Nane Görmek; Rüyada nane görmek hem hayırlıdır hem de değildir. Bir yandan yaşamayı ifade ederken bir yandan da hayatın noktalanması olarak tabir edilir. Rüyada nane görmek paraya, maddi değeri olan şeylere, karşılaşacağınız size güzel gelecek çeşitli durum ve gelişmelere, bazen rüyada nane görme düşüncelere dalmaya, üzüntü ve kedere ya da vefat haberine, yeşil nane maddi kazanca, mutluluğa ve iş ve aşk hayatından başarıya yorumlanabilir.

Rüyada Nane Koklamak; Rüyada nane koklamak  getirili yatırımlar içinde bulunacağına, vefalı arkadaşa, iyi bir ilişkiye, birikmiş mala, mala gelecek berekete, güzel kısmete, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, güvende yaşamaya, kısa zamanda alınacak hayırlı habere, huzura kavuşmaya, memuriyette mertebeye ulaşacağına yorumlanmaktadır. Rüyada nane koklamak  Hoşnutsuz yorum olarak da üzüntü verecek sorunla yüzleşileceği ne, fenalığını göstermeyen kimseye, mes’uliyetten dolayı rahatsız olmaya, zarar görülmesine, huzuru kaybetmeye yorulur.

Rüyada Nane Yemek; Rüyada nane yemek feraha, vefalı akrabaya, kazancın temiz olmasına, güzel uğraşlara, bonkör memura, planların gerçekleşeceğine, zahmetsiz kazanılan servete, fakirlikten sıyrılmaya, dostlarla birlikte eğlenmeye, becerili bir kişiye, sağlığa yorulur. Rüyada nane yemek olumsuz olarak ta kaybetmeye, sevimsiz bir duruma gelmeye, maddi zarara, zarar görmeye, korktuğundan emin olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Yaş Nane Görmek; Rüyada yaş nane görmek Rüya sahibinin herkes tarafından gıpta edilecek bir hayatının olacağına ve her zaman kısmetli olup, zaferler elde edeceğine işaret eder. Kişi işinde engel tanımayacak kadar çalışkan ve başarılıdır. Başarıları da iş dışındaki hayatına yansıyacak ve mutluluk getirecektir.

Rüyada Nane Kurutmak; Rüyada nane kurutmak  ilişkisinin iyi olacağına, bonkör tanıdığa, hayallerin hayata geçeceğine, bir kaç hafta içinde öğrenilecek müjdeli haber duymaya, mutlu zamanlara, güvende olmaya, hayırlı işler yapacağına, sözüne sadık kalınacağına, manevi külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, rızkın bereketli olmasına, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine delalet eder. Olumsuz olarak ta Rüyada nane kurutmak huzurunun kaçacağına, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, ticari kayba, karışık bir sorunla yüz yüze gelineceğine, acımasız bir akrabaya delalet eder.

Rüyada Kurutulmuş Nane Görmek; Rüyada kurutulmuş nane görmek  büyük mertebeye ulaşılacağına, külfetsiz elde edilen ganimete, güvenli olmaya, tez zamanda öğrenilecek mutlu edici haber almaya, varlıklı kimseye, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakıyete, yetenekli bir kimseye, gelire gelecek bolluğa, verilen sözün tutulacağına, yüksek gelire, sağlığa yorumlanmaktadır. Başka görüşlere göre de Rüyada kurutulmuş nane görmek ticaret alanında sorunlara, parasızlığa, mes’uliyetten ötürü mağdur olunacağına, üzücü bir problemle yüz yüze gelineceğine, sıhhatin bozulacağına yorumlanmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.