Rüyada “ Nar Çiçeği ” Görmek

Nar Çiçeği
Rüyada nar çiçeği görmek neye delalet eder. Rüyada nar çiçeği görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada nar çiçeği görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Nar Çiçeği Görmek 

Rüyada nar çiçeği görmek ; bir kimsenin rüyasında nar çiçeği görmesi o kimsenin yakında bir düğünü olacağına yada bir törene katılacağına işarettir.  Bekar bir kimsenin nar çiçeği görmesi yakında bir kısmeti çıkacağına yorumlanır. Rüyada görülen nar çiçeği genel olarak nar sembolüyle aynı anlamı içerip kişinin ruh haline, arzu ettiği hayatı yaşamasına, kısmetinin her daim açık olduğuna, ailesinden ve sevdiklerinden gördüğü destek sayesinde kısa zaman da zirveye ulaşacağına işaret eder.

İslami rüya alimlerine göre rüyada nar çiçeği görmek; Nar bütün, sağlam ve güzelse bekar bir kadınla, nar çatlamış ise dul bir kadınla evleneceğinize delalet eder.

Diyanet yorumlarına göre rüyada nar çiçeği görmek; hayırlı evlada yorumlanır. Rüyasında nar yediğini gören kimse  Memur ise padişah sayesinde mal kazanır.

Ünlü rüya alimimiz Ebu Said’ül Vaaz göre rüyada nar çiçeği  görmek; kadın için takıya, erkek için mevki ve makama, memur kimse için terfi almaya, çiftçi için bereketli topraklara, tüccar için ticari kazançlı işlere yorumlanır.

Rüyada Nar Çiçeği Renk Görmek

Rüyada nar çiçeği renk görmek; diğer çiçeklere hitaben aynı yorumu içeren nar çiçeği evliliğe, müjdeli haberlere, kalabalık eğlenceli aktivitelere katılmaya yorumlanır. Rüyada nar çiçeği görme toplum içinde saygınlığı olan sözünün arkasında güvenilir herkesin saygı duyduğu ve sevdiği kişiye tabir edilir. Rüyada görülen nar çiçeği renk aynı zaman da dindar, mal mülk sahibi liderlik vasfına sahip idareci kimselere yorumlanır.

Rüyada Nar Çiçeği Elbise Görmek

Rüyada nar çiçeği elbise görmek; iş hayatında renkli dönemler geçireceğinize, yaptığınız tüm işlerde başarı elde edeceğinize, sevdiklerinizle beraber kısa süreli eğlenceli aktüaliteler sergileyeceğinizi, aldığınız kararlar ve yaptığınız tüm işlerde ailenizden büyük destek görerek onların varlığı sayesinde her zaman dik duracağınıza yorumlanır. Bu rüya aynı zaman  da kısmetinizin açılıp hayırlı bir evliliğinizin olacağına yorumlanır.

Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek;  bolluk,  bereket ve zenginlik anlamındadır. Bekar bir kimse için nar evliliğe delalettir. Genellikle hayra yorumlanan nar rüyası bütün rüya yorumlarında hayra yorumlanırken görülen rüya ekşi nar ise kişinin başının ağrıyıp girdiği bir işte maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğine, eline haram mal geçip doğru yoldan şaşacağını yorumlanır. Rüyada nar görmek birden fazla şekilde dile getirilmiştir. Ekşi nar, hastalıklara, maddi sıkıntılara, tatlı nar dertlerinize şifa bulmaya, kabuklu nar, iş hayatınızda karşınıza çıkacak olan engelleri tek tek aşıp rahata ereceğinize, beyaz çekirdekli nar, kısmete yorumlanırken kırmızı nar ise paraya ve değerli eşyaya işaret eder.

Rüyada Tatlı Nar Yemek

Rüyada tatlı nar yediğini görmek; helal yollarla kazanılmış rızka, doğruluktan şaşmaya, kazancını sağlam yatırımlar yaparak değerlendirmeye, hak yolundan şaşmaya, kul hakkına değer verip kazancının büyük bölümünü hayır amaçlı kullanacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da hayırlı kısmetli bir eşe, dünya evine girmeye işaret eder.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Rüyada ekşi nar yediğini görmek; üzüntü,  kedere, rızk ve mala yorumlanır. Rüyasında ekşi nar yediğini gören kimse doğruluktan, hak yolundan şaşarak haram mala yönelir, kazancının bereketini göremez, girdiği her işte hüsrana uğrar. Rüyada ekşi nar yediğini görmek aynı zaman da rızk kapılarınızın kapanıp doğruluktan şaşacağınıza, hastalıkların yakanızı hiç bırakmayacağına yorumlanır.

Rüyada Nar Çiçeği Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada nar çiçeği  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren nar çiçeği  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Nar çiçeği sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada nar çiçeği görmek; helal rızka işaret ederken bu rüya aynı zaman da dindar, varlıklı, cömert kişiye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.