Rüyada “ Nar ” Görmek

Nar
Rüyada nar görmek neye delalet eder. Rüyada nar görmenin İslami yorumu nedir. Rüyada nar görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Nar Görmek 

Rüyada nar görmek; nar görmek bolluk,  bereket ve zenginlik anlamındadır. Bekar bir kimse için nar evliliğe delalettir. Genellikle hayra yorumlanan nar rüyası bütün rüya yorumlarında hayra yorumlanırken görülen rüya ekşi nar ise kişinin başının ağrıyıp girdiği bir işte maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğine, eline haram mal geçip doğru yoldan şaşacağını yorumlanır. Rüyada nar görmek birden fazla şekilde dile getirilmiştir. Ekşi nar, hastalıklara, maddi sıkıntılara, tatlı nar dertlerinize şifa bulmaya, kabuklu nar, iş hayatınızda karşınıza çıkacak olan engelleri tek tek aşıp rahata ereceğinize, beyaz çekirdekli nar, kısmete yorumlanırken kırmızı nar ise paraya ve değerli eşyaya işaret eder.

İslami rüya alimlerine göre rüyada nar görmek; Nar bütün, sağlam ve güzelse bekar bir kadınla, nar çatlamış ise dul bir kadınla evleneceğinize delalet eder.

Diyanet yorumlarına göre rüyada nar görmek; hayırlı evlada yorumlanır. Rüyasında nar yediğini gören kimse  Memur ise padişah sayesinde mal kazanır.

Ünlü rüya alimimiz Ebu Said’ül Vaaz göre rüyada nar görmek; kadın için takıya, erkek için mevki ve makama, memur kimse için terfi almaya, çiftçi için bereketli topraklara, tüccar için ticari kazançlı işlere yorumlanır.

Cabir’ül Mağribi’ ye göre rüyada nar görmek; kişinin eline geçecek olan yüklü miktarda paraya, servete konmaya, ailenizle kısa süreli tatile çıkmaya, hayırlı işlere vesile olmaya yorumlanır.

Seyyid Süleymana göre rüyada nar görmek; mala mülke ve hayra yorumlanır. Rüyada ekşi nar görmek ticari anlamda mal kaybına işaret ederken, tatlı nar görmek, hastalıklardan kurtulmaya, şifa bulmaya, kısmetinizin açılmasına yorumlanır.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yediğini görmek; farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada görülen nar ekşi ise maddi ve manevi sıkıntı çekmeye, elindeki mal varlığını kaybetmeye, yaptığınız işlerde hüsrana uğrayıp istediğiniz sonucu elde edemeyeceğinize yorumlanırken, tatlı sulu nar yemek; mal mülk sahibi olmaya, iş hayatınız da kariyer sahibi olmaya, çok yakın da müjdeli haber alıp hayatını bir anda değiştirmeye işaret eder.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Rüyada ekşi nar yediğini görmek; rüyada ekşi nar görmek; üzüntü,  kedere, rızk ve mala yorumlanır. Rüyasında ekşi nar yediğini gören kimse doğruluktan, hak yolundan şaşarak haram mala yönelir, kazancının bereketini göremez, girdiği her işte hüsrana uğrar. Rüyada ekşi nar yediğini görmek aynı zaman da rızk kapılarınızın kapanıp doğruluktan şaşacağınıza, hastalıkların yakanızı hiç bırakmayacağına yorumlanır.

Rüyada Tatlı Nar Yemek

Rüyada tatlı nar yemek; helal yollarla kazanılmış rızka, doğruluktan şaşmaya, kazancını sağlam yatırımlar yaparak değerlendirmeye, hak yolundan şaşmaya, kul hakkına değer verip kazancının büyük bölümünü hayır amaçlı kullanacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da hayırlı kısmetli bir eşe, dünya evine girmeye işaret eder.

Rüyada Nar Kabuğu Yemek

Rüyada nar kabuğu yemek; hastalıklardan şifa bulmaya, hayırlı güzel haberler almaya, iyileşmeye, kısmetinizin açılıp hayırlı müjdeli haberler almaya yorumlanır. Rüyada nar kabuğu yediğini görmek aynı zaman da kişinin şansız günlerinin sona erip işlerinin düzene gireceğine aldığı hayırlı haberler sayesinde hayatının değişeceğine, hastalıklardan ve belalardan uzak duracağına işaret eder.

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı görmek; rüyada Nar ağacı görülmesi toplum içinde saygınlığı olan sözünün arkasında güvenilir herkesin saygı duyduğu ve sevdiği kişiye tabir edilir. Rüyada görülen nar ağacı aynı zaman da dindar, mal mülk sahibi liderlik vasfına sahip idareci kimselere yorumlanır.

Rüyada Nar Ağacını Kesmek

Rüyada nar ağacını kesmek; çevrenizdeki insanlarla soğuyup aranızın açılacağına, sizi seven insanların tek tek yok olacağına, agresif itici davranışlarınız yüzünden bir çok hataya düşeceğinize zaman la ailenizin de sizden soğuyup istenmeyen ayrılıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada nar topladığını görmek; bereket ve bolluk anlamına gelir. Rüyada toplanan mallar farklı şekillerde dile getirilir. Olgunlaşmış nar toplamak; helal rızka, bol kazanca, iş konusunda mertebeye ermeye işaret ederken, olgunlaşmamış gök nar toplamak ise  kişinin hastalanarak uzun sürecek bir sıkıntı yaşayacağını alamet eder.

Rüyada Nar Satmak

Rüyada nar satmak; ticari anlamda kar getiren kazançlı işlere girmeye, büyük yatırımlar yapmaya, devlet makamında mertebeye ermeye işaret ederken bu rüya dünyevi hayata bağlı, alnını secdeden kaldırmayan, hak yolunda yürüyen makbul kişilere de yorumlanır.

Rüyada Nar Taneleri Görmek

Rüyada nar taneleri görmek; zorluk çekmeden kolaylıkla kazanılan mala, hayırlı kısmete, müjdeli haber almaya, kazançlarını sağlam yatırımlarda değerlendirmeye, işaret ederken görülen nar beyaz ise gümüşe, kırmızı ise altına ve değerli eşyaya yorumlanır.

Rüyada Nar Çiçeği Görmek

Rüyada nar çiçeği görmek; rüyayı gören kimsenin eğlenceli kalabalık bir etkilikte bulunacağına, bekar ise hayatını birleştirecek bir kısmetiyle tanışacağını, ailesinden gördüğü destek sayesinde büyük yatırım getiren işlere girip kısa zaman da kendini göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada nar suyu içmek; helal yollarla kazanılan rızka, bol bereketli kazanç sağlayan işlere girmeye, çok yakın zaman da müjdeli bir haber alıp hayatınızın renkleneceğine, sıkıntı sonrasında kazandığı huzura, mağlubiyetten sonra umduğu şana, cefa çektikten sonra hayalini kurduğu zafere yorumlanır.

Rüyada Nar Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada nar  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren nar  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Nar sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada nar görmek; helal rızka işaret ederken bu rüya aynı zaman da dindar, varlıklı, cömert kişiye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.