Rüyada “ Nar Suyu ” Görmek

Nar Suyu
Rüyada nar suyu görmek, toplum içinde kazanılan itibara, sözünüzün değer göreceğine işaret eder.
Etiketler:

Rüyada nar suyu görmek, toplum içinde kazanılan itibara, sözünüzün değer göreceğine işaret eder. Girilen işler sayesinde ün ve şeref sahibi olmaya, tanınan ve saygı duyulan biri olmak olarak da bildirilir. Gören kişi için hayır kapılarının sonuna kadar açılmasına, bol kazanca, iş yaşamında ortaklıklar kurmaya tabir edilir. Hasta için şifaya, tüccar için malın değer kazanmasına, devlet kademesinde biri için terfi almaya delalet eder. Rüyada görülen nar suyu, olumlu anlamda yaşamın şekil almasına, bitmez denen sorunların biteceğine, refah ve esenlik yaşamaya rivayet olunur. Hayal ve istenilen makam ve mevkiye ulaşmak olarak da yorulur. Genel olarak hayra tabir edilmiş ise de bazı tabircilere göre, neşe ve huzurun kaçacağı olarak da yorumlanmıştır. Bu yüzden görülen rüyada ki başka nesnelerin de rüyanın tabirinde önem arz etmektedir. Rüyada nar suyu görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Nar Suyu Görmek Nedir

Rüyada nar suyu görmek, yardım görmeye, zor zamanlarınız da yanınızda bulunacak kişilere tabir edilir. İş ve aile yaşamına dair sorunların ortadan kalkmasına, aydınlık yarınlara tabir edilir. Ayrıca iş yaşamında beklentilerini karşılayan düş sahibinin, ailesine de zaman ayıracağına, sevdikleri ile güzel vakitler geçireceğine yorumlanır. Bekar için evliliğe, evli kişiler için eşler arası sevginin sürekli olmasına rivayet edilmiştir. Diyanet tabircilerine göre, gelecek adına hayırlı kapılar aralamaya, güzel yatırımlara yorulur. İslami anlamı olarak, gönül hoşluğuna, sağlık ve zindeliğe yorumlanmıştır.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada nar suyu içmek, tadı hoş gelen nar suyu içmek güzellik yaşamaya, rızkın artmasına yorulur. Rüyada tadı bozuk ve ekşi nar suyu içmek, keyfin kaçacağına, huzursuzluğun yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Nar Suyu İkram Etmek

Rüyada nar suyu ikram etmek, aynı şekilde ikram edilen nar suyunun tadı hoş ve görüntüsü berrak ise, dostluk ve değer görmeye delalet eder. İkram edilen içecek bozuk ve kötü kokulu ise, bu kişi ile aranızın bozulacağını bildirir.

Rüyada Nar Suyu Sıkmak

Rüyada nar suyu sıkmak, emek harcamaya, yarınlarınız adına uğraş vermeye delalet eder. Allah’ın izni ile emeklerinizin ve çabalarınızın karşılığı almaya, gönlünüzün hoşnut olacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Nar Suyu Kaynatmak

Rüyada nar suyu kaynatmak, neşe ve sevinç duyulacak güzel bir havadise, uzun zamandır görüşülmeyen bir arkadaş ile özlem gidermeye delalet eder. Bazen de adım atılacak bir iş için gerekli hazırlıkları yapmak olarak da bildirilir.

Rüyada Nar Suyu Yapmak

Rüyada nar suyu yapmak, hoş görü ve nezakete, saygın biri olmaya, çevreniz tarafından sevilen bir kişilik olmaya delalet eder. Aynı zamanda hayalleriniz için biraz sabır ve zaman ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Rüyada Nar Suyu Dökmek

Rüyada nar suyu dökmek, süpriz bir habere, alınan haber ile heyecanlanmaya işaret eder. Kişinin aldığı haber ile aynı anda hem çok sevineceğine hem de hüzün duyacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.