Rüyada “ Nar Toplamak ” Görmek

Nar Toplamak
Rüyada nar toplamak, düş sahibinin yaşamında bolluk ve bereketli günlerin yaşanacağına, adım attığı her işte başarı kazanacağını gösterir.
Etiketler:

Rüyada rüyada , düş sahibinin yaşamında bolluk ve bereketli günlerin yaşanacağına, adım attığı her işte başarı kazanacağını gösterir. Gören kişi için topladığı narın miktar ve durumuna göre farklı yorumlar içermektedir. Rüyasında olgunlaşmamış narları topladığını görmek, kazanım sağlanacak işlere, fakat acele etmemek gerektiğini bildirir. Hayalleriniz için biraz daha beklenilmesi gerektiği olarak da yorulur. Rüyada ham nar toplamak, sabırsız davranışlarınız yüzünden ele geçen fırsatları kaçırmaya delalet eder. Sayıca fazla nar topladığını görmek, lüks ve konfora, tek nar toplamak, geçici dünyalığa yorumlanır. Rüyasında kırmızı nar toplamak, bekar biri için evliliğe, kadın için mal ve mülk bakımından üstün biri ile hayatını birleştirmeye yorumlanmıştır. Mevsiminde toplanan nar güzelliklere, hayırlı habere, geniş rızka tabir edilir. Kış mevsiminde toplanan nar, hayallerin hüsran olmasına, maddi olanakların kaybına rivayet edilir. Rüyada nar toplamak, ile ilgili farklı yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Nar Toplamak Diyanet 

Rüyada nar toplamak diyanet yorumuna göre, hayatın anlam kazanmasına, zenginleşmeye, dert ve sıkıntılardan kurtulmaya yorulur. İslami anlamı olarak, ilim öğrenmeye, hayırlı havadise, alacağınız hediyeye tabir edilir. İhya yorumuna göre, işlerin canlanmasına, uhrevi ve fiziki sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanmıştır. Diyadinnet tabircilerine göre ise, kıskanılacak bir yaşam sürmeye, umulmadık yerlerden gelecek maddi kazanca yorumlanır.

Rüyada Nar Kabuğu Yemek

Rüyada nar kabuğu yemek, büyük pişmanlık yaşamaya, hata yaparak ele geçen fırsatları kaçırmaya yorumlanır. Nar kabuğu yemek islami anlamına göre ise, hastalık çeken birinin şifa bulacağına, sıkıntılı hallerinin ortadan kalkacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Rüyada ekşi nar yemek, huzurun kaçmasına, aile içi kavga ve kırgınlıklara tabir edilir. Üst üste gelen sorunların kişiyi üzüp, daraltacağına yorulur.

Rüyada Yeşil Nar Toplamak

Rüyada yeşil nar toplamak, vakti gelmeden olmadık işlere girmeye, aceleci davranışların başa bela getireceğini gösterir. Uyarı olarak algılamamız gereken bir rüya olup, gireceğimiz bir işte acele davranmadan düşünerek adım atılması gerektiğini bildirir.

Rüyada Nar Çalmak

Rüyada nar çalmak, hoş yorumlanmamış olup, hakkınız olmayana el koymaya işaret edilir. Maddi olarak helal olmayacak şekilde mal edinmek olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.