Rüyada “ Nargile ” Görmek

Nargile
Rüyada nargile görmek kişinin ahlaken bozulacağına, kötü yollara saracağına, sıkıntılar yaşayacağına, itibar kaybedeceğine, çevresinde ciddi eleştirilere maruz kalacağına ve ailesini üzeceğine dalalet eder.

Rüyada Nargile Görmek; Rüyada nargile görmek kişinin ahlaken bozulacağına, kötü yollara saracağına, sıkıntılar yaşayacağına, itibar kaybedeceğine, çevresinde ciddi eleştirilere maruz kalacağına ve ailesini üzeceğine dalalet eder. Rüyada nargile görmek  Bir kimsenin rüyasında nargile içtiğini görmesi; o kim senin ümitsiz ve boş şeylerle uğraşarak kıymetli zamanlarını boşa harcadığına delalet eder.

Rüyada Nargile İçmek; Rüyada nargile içmek rüya sahibinin daha kısa yoldan daha fazla para kazanmak ya da isim yapmak için gireceği bazı yasak ve gayri meşru yani yasal olmayan işler nedeni ile başının büyük bir belaya gireceğine, bu işte ısrar ederse hapse dahi düşebileceğine rivayet edilir.

Rüyada Nargile İçen Birini Görmek; Rüyada nargile içen birini görmek rüya sahibinin ilişkisinin iyi olacağına, beklentilerin hayata geçeceğine, mutluluğa, güzel kısmete, bonkör bir insana, istenilen güce, yüksek mertebeye çıkacağına, emniyetli yaşamaya, sağlıklı hayata, duygusal hayatın iyi gittiğine yorumlanmaktadır. Bunlarla birlikte Rüyada nargile içen birini görmek  korkuya, korkuya, cahil bir yabancıya, iyi hali yitirmeye yorulur.

Rüyada Nargile Almak; Rüyada nargile almak  hoşsohbet, genç tanıdığa, faydalı işler ile meşgul olacağına, alın teriyle elde edilen paraya, zengin yabancıya, güzel uğraşlara, taleplerin yerine geleceğine, refah dolu geleceğe, huzura, ikili ilişkilerde feraha, hayali kurulan bir başarıya, yağmura delalet eder.  Olumsuz anlamda Rüyada nargile almak  maddi zorluğa, üzüntüden kurtulamamaya, kötülükten emin olmaya, sıkıntıya düşmeye, eğitimsiz bir insana işaret eder

Rüyada Nargile Dumanı Görmek; Rüyada nargile dumanı görmek mutluluğu bulmaya, maddi yükü bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağı na, verdiği sözünü tutacağına, zorluk çekmeden elde edilen servete, gıpta ile bakılan güce, maddi zorluklardan uzak durmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, özlemi duyulan bir başarıya, sağlıklı bir ömre, gelire gelecek fazlalığa, servete delalettir. Hoşnutsuz yorum olarak da Rüyada nargile dumanı görmek ticari başarısızlığa, çözümü karmaşık bir sorunla yüz yüze gelineceğine, mes’uliyetten ötürü rahatsız olmaya, fesat bir tanıdığa, hilekar bir kişiye işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.