Rüyada “ Nazar Boncuğu ” Görmek

Nazar Boncuğu
Rüyada nazar boncuğu görmek neye delalet eder. Rüyada nazar boncuğu görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada nazar boncuğu görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek 

Rüyada nazar boncuğu görmek; takmak ya da almak genel olarak müjdeli habere kısmete ve bolluğa yorumlanır. Rüya sahibinin maşallah dedirtecek başarılı işler yapmasına, şansının ve kısmetinin her daim açık olup hayatını renkli kılacak aktüaliteler düzenleyeceğine, mutluluğunun hiç eksik olmayıp deyim yerindeyse mutluluk sarhoşu olacağına tabir edilir. Bazı rüya tabirleri nazar boncuğunu güzel ve hayırlı olmasının yanı sıra batıl olan inanışları da beraberinde getireceğine, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına delalet ettiğini söylerler.

Rüyada Nazar Boncuğu Takmak

Rüyada nazar boncuğu takmak; rüya sahibinin çok isteyip arzuladığı uzun zamandır üzerinde çalışarak planlar yaptığı maddi ve manevi yönde emek verdiği bir işte başarı elde edip emeğinin karşılığını fazlasıyla almaya kendisini göstermeye yorumlanır. Rüyasında nazar boncuğu takan bir kimse tüm günahlarından arınarak kendisine temiz sade bir hayat sunar.

Rüyada Nazar Boncuğu Kırılması Görmek

Rüyada nazar boncuğu kırılması görmek; rüyayı gören kişinin olumsuz sonuçlar doğuran kötü haberler almasına, yolunda giden iş hayatının bir anda alt üst olup düzeninin bozulmasına, güzel olan şeylerin bir anda bozularak kendisini sıkıntılı bir dönemin beklediğine yorumlanır. Aynı zaman da bu rüya yakın zaman da alacağınıza kötü bir haberle sevdiğiniz bir yakınınızı kaybedeceğinize yorumlanır.

Rüyada Nazar Boncuğu Toplamak

Rüyada nazar boncuğu toplamak; şans ve kısmet anlamına gelirken rüya sahibinin şansının ve bahtının açılarak girdiği her işte büyük kazanç elde etmesine, servetine servet katıp kısa zaman da ünlenmesine, birbirinden güzel iş teklifleri alarak kendisini göstereceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kısa süreli yolculuğa delalet eder.

Rüyada Nazar Boncuğu Hediye Almak

Rüyada nazar boncuğu hediye almak; rüya sahibinin tüm sıkıntı ve sorunlarından kurtularak esenlik bulmasına, iş hayatında yaşadığı stresli sıkıntılı günlerin geride bırakarak maddi ve manevi yönden bolluğa ermesine, hayırlı kısmetiyle dünya evine girerek kendisine yeni bir hayat kurmasına yorumlanır.

Rüyada Nazar Boncuklu Kolye Görmek

Rüyada nazar boncuklu kolye görmek; Kişinin toplumdaki insanlar üzerinde iyi bir izlenim ve algı yaratmayı başarmış olması anlamına gelir. Rüyasında nazar boncuklu kolye gören kişi çevresinde itibar sahibidir. Bu kişi herkes tarafından güzel olarak kabul görmüş olup hep güzelliklerle anılır.

Rüyada Nazar Boncuklu Bileklik Görmek

Rüyada nazar boncuklu bileklik görmek; rüya sahibinin iş hayatında sıkıntıya sokacak basit ama kalıcı sorunların olacağına, bu sorunlar yüzünden kendisini toparlayamayacağı na üst üste birden fazla hatalar yapacağına fakat bu hataların fazla sürmeyip kişinin yakın zaman da kendisini toplayıp eski düzenine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Nazar Boncuklu Yüzük Görmek

Rüyada nazar boncuklu yüzük görmek; yüzük birbiriyle ilişkili olmakla birlikte, iki farklı biçimde yorumlanan bir simgedir. Birincisi, nazar boncuklu yüzük sizin iç bütünlüğünüzü ve kişiliğinizi simgeler. İkincisiyse, yüzük gördüğünüz rüyalar, hemen her zaman bir ilişkiye dikkatinizi çeker. Eski ve antika bir yüzük, ailenizi ve onlarla olan ilişkilerinize özen göstermenizi vurgularken, eski nazar boncuğu yüzüğü, duygusal ilişkilerinize dikkat çeker ve romantik ilişki yaşadığınız insana daha çok güven vermeniz gerektiğini anımsatır.

Rüyada Nazarlık Görmek

Rüyada nazarlık görmek; rüyada nazarlık takmak ya da boynuna asmak ardı ardına gelen müjdeli habere ve berekete yorumlanır. Aynı zaman da hane içinde dışarıdan gelen kötü ve olumsuz gözlerden korumaya yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Ebru Tinçer dedi ki:

    Rüyalarınızda hep nazar boncuğu görmeniz dileği ile.. Gerçek hayattta nazarla başa çıkmak için http://www.nazarboncugu.com/unluler-ve-nazar-boncugu-tutkusu.html

    1. admin dedi ki:

      Rüya tabirleri ve yorumları sitemize gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz