Rüyada “ Nefes Borusu ” Görmek

Nefes Borusu
Rüyada nefes borusu görmek neye delalet eder. Rüyada nefes borusu görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada nefes borusu görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Nefes Borusu Görmek 

Rüyada nefes borusu görmek; Rüyada nefes borusu mala mülke ve hastalıklara olarak yorumlanır.  Bir başkasının nefes borusu hastalığını görmeniz hane içinde hastalığa ve kısmet sizliğe yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. özlem dedi ki:

    rüyamda boğazımın ağrıdıgını beni rahatsız ettiğini gödüm… yutkunuyordum ama agrıyodu yutkunma güçlüğü çekiyodum.. sonra yere uzanıyodum elimi ağızımın içine geçiriyor ve içindekileri çıkarıyordum daha sonra rahatladım,,yutkuna bildim ağrılarım geçmişti.. boğazımdan çıkardıklarıma baktım daha sonra birkaç parça nefes borusu ve kuşların gögüs kafesine benzer bi kemik paçası kan ile birlikte karışıktı.. yorumlarsanız sevinirim.. özlem

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Özlem hanım rüyada görmüş olduğunuz cisimler size karşı olan kötülük yapmak isteyen düşmanlarınızın varlığına işarettir. Bu rüyalar genellikle Cin sembolünü içerir. Rüyada cin görmek, şerre işaret eden rüya olup sahtekar bir kişiye, iş hayatında hayal kırıklığına uğramaya, kısa süreli yolculuğa çıkmaya, gözü para hırsı bürümüş hırs sahibi bir kimseye, Cin çarptığını görmek faiz yemeye, haram kazanmaya, sihir yapmaya yahut dünyalığını yitirerek üzülüp kederlenmesine delalet eder.