Rüyada “ Nehir ” Görmek

Nehir
Rüyada Nehir ; değeri büyük bir kimseyi ifade eder. Rüyasında; bir nehre girdiğini gören kimse, büyük insanlardan birisine yaklaşır. Ancak, rüyada; nehir ve ırmaktan şu içmek iyi değildir.

Rüyada Nehir Görmek ; Rüya analizlerinde oldukça tipik simgelerden biri olan nehir, içimizdeki yaşam gücünü ve enerjisini; duygusal durumumuzu ve cinsel isteklerimizi simgeler. Kısacası rüyada gördüğünüz nehir, her bakımdan sizin o anki durumunuzu anlatmaktadır. Dolayısıyla nehrin kurumuş ya da sularının taşmış olması; sakin ya da coşkun akması; sularının berrak ya da bulanık olması, ruh haliniz ve yaşam enerjinizin durumuyla ilgili ipuçları verecektir.

Rüyada Ceyhun Nehrini Görmek ; Rüyasında Ceyhun nehrinde yıkandığını gören kimse, büyük bir mülk alır yahut o büyük mülke yakınlığı olur. Üzüntülü ise üzüntüsü gider, borçlu ise borcunu verir. Mahzunsa hüznü gider, esir ise serbest bırakılır, fakirse zengin olur, Alim ise ilmi artır, köle ise Azad edilir. Rüyasında Ceyhun nehrinden su içtiğini gören kimseye o iklimden bir fayda ve menfaat gelir.

Rüyada Nehir ; değeri büyük bir kimseyi ifade eder. Rüyasında; bir nehre girdiğini gören kimse, büyük insanlardan birisine yaklaşır. Ancak, rüyada; nehir ve ırmaktan şu içmek iyi değildir.

*Rüyada nehirden su içmek ve o suyu berrak gören kimseye içtiği suyun miktarınca bir büyük zat tarafından hayır erişir.

*Rüyada görülen saf ve berrak nedir, iyi işlere, devamlı rızka; bulanık veya kötü kokulu nehir ise, kötü işlere işarettir.

*Bir kimse rüyasında; evine saf ve berrak bir nehir aktığını görürse; kolaylık, mal ve servete kavuşur.

*Çeşitli yorumlara göre; bu rüya, zengin için ona erişecek tahıl ve geliri, aile ev halkına ait menfaati ifade eder.

*Rüyada görülen cennetteki nehir, rızkı; sütten nehir, İslam tabiatını, şarap nehri, Allah sevgisiyle sarhoş olmayı ve haramdan sakınmayı, bal nehri, ilim ve Kur’ani ifade eder.

Rüyada Deniz Görmek ve Deniz Görmenin Hikmeti

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.