Rüyada “ Nişan ” Görmek

Nişan
Rüyada nişan görmek bekarsanız evlenmeye, evliyseniz çevrenizin biraz daha genişlemesine, yeni arkadaşlıklar kurmaya, yeni dostlar kazanmaya işaret eder. Rüya tabirleri açısından güzel şeylerin olacağına vesiledir. E

Rüyada Nişan Görmek; Rüyada nişan görmek  bekarsanız evlenmeye, evliyseniz çevrenizin biraz daha genişlemesine, yeni arkadaşlıklar kurmaya, yeni dostlar kazanmaya işaret eder. Rüyada nişan görmek rüya tabirleri açısından güzel şeylerin olacağına vesiledir. Evli birisi için arkadaş çevresinin biraz daha genişlemesine, yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar kurmasına yorumlanırken,  bekar birisi için ise rüyada nişan görmek evlenmeye yorumlanır.

Rüyada Nişan Töreni Görmek; Rüyada nişan töreni görmek büyük kuvvete ermeye, sevince kavuşulacağına, düşkünlükten uzak durmaya, mutluluğa kavuşmaya, sağlıklı bir ömre, hayallerin hayata geçeceğine, bonkör akrabaya, imrenilen bir mutluluğa, şana ulaşmaya, problemlerden arınmış olacağına, paraya gelecek berekete delalettir. Ender olarak da Rüyada nişan töreni görmek sıkıntı verici bir problemle yüz yüze gelineceğine, sağlığın kötüleşeceğine, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, can sıkıcı duruma gelmeye, zora düşmeye delalet eder.

Rüyada Nişan Bozmak; Rüyada nişan bozmak verdiği sözüne bağlı kalınacağına, hayırlı dosta, önemli güce, fakirlikten feraha çıkmaya, sevince ermeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, arkadaşlarıyla gülmeye, anlayışlı genç akrabaya, yararlı işler gerçekleştireceğine, emniyette kalmaya, zahmetsiz elde edilen ganimete delalet eder. Başka bir değişle Rüyada nişan bozmak kötü bir problemle yüzleşileceği ne, parasal kayba, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzleşileceği ne, sağlığın bozulacağına, değer düşmesine işarettir

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek; Rüyada nişan yüzüğü görmek Rüyada görülen nişan yüzüğü ya mal ya da evliliktir. Nişan yüzüğü gören kişi bakar ise kısa sürede karşısına iyi bir nasip çıkar ve evlenir. Bu rüyayı evli bir kimse görürse, zengin olur, çokça mala konar veya servet kazanır. Rüyada nişan yüzüğü görmek gören kişi gerçek hayatta da evlenerek yüzük takar. Bu rüya nikâh ile yorulur. Rüyasında nişan yüzüğü satın alan, aşka düşer. Bu rüya gönül işlerine delalettir. Evli bir insan nişan yüzüğü taksa eşi ile arasında küçük sorunlar baş gösterir. Bu sorunlardan sonra feraha ermeye ya da sıkıntılardan kurtulmaya da yorulabilir.

Rüyada Nişan Elbisesi Giymek; Rüyada nişan elbisesi giymek samimi orta yaşlı kadına, sözlerin tutulacağına, sevince ermeye, zahmetsiz elde edilen altına, beceri sahibi bir kişiye, yağmura, sevdikleriyle birlikte gülmeye, mülke gelecek berekete, refah dolu geleceğe, aşk hayatının iyi olacağına, uzun ömre delalettir.

Rüyada Tanıdık Biriyle Nişanlanmak;  Rüyada tanıdık biriyle nişanlanmak sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza, tanımadığın biri ile nişanlanmak; bir tehlike ile karşı karşıya kalacağınıza, tanımadığınız iki insanın nişanlandığını görmek; mutlu ve huzurlu olunacağına işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.