Rüyada “ Nişanlanmak ” Görmek

Nişanlanmak
Rüyada nişanlanmak, rüya tabircileri tarafından gören kişi için farklı tabirler barındıran bu rüya, bazen iyi olarak bazen de şerre yorumlanır.

Rüyada nişanlanmak, rüya tabircileri tarafından gören kişi için farklı tabirler barındıran bu rüya, bazen iyi olarak bazen de şerre yorumlanır. Kişi rüyasında tanımadığı birinin nişanlandığını görmesi, hayrına yorumlanmıştır. Gören kişinin şans ve kısmetinin açılmasına tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin sorunlarını bir bir çözüme kavuşturacağına, baht açıklığı yaşayarak, güzel kazanımlar elde edeceğine işaret eder. Görülen bu rüya mutlu olmaya, bekar kişiler için yakın zamanda evlenmeye, evliler için hane mutluluğuna delalet eder. Bazı alimlere göre ise, kişi kendisini yahut tanıdığı birinin nişanlandığını görmesi, üzücü haber almaya, sıkıntı ve sorunların varlığını bildirir. Aynı zamanda kişinin son zamanlarda yaşayabileceği tehlikeli durumları gösterir. Dikkat edilmesi gereken bu rüya, önlem ve tedbir almak gerektiğine yorumlanır. Rüyada nişanlandığını görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Nişanlanmak Ne Demek

Rüyada nişanlanmak, bazen hayra bezen kötülük olarak tabir edilmiş olan bu rüya, gördüğünüz kişiyi tanıyıp, tanımadığınıza göre yorumlanmıştır. Gören kişi tanıdığı birini nişanlanırken görür ise, bu tasa ve üzücü haber almak olarak rivayet edilmiştir. Gördüğünüz kişi hiç tanımadığınız biri ise, güzelliğe, müjdeli haber almak olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek, mutlu olunacağına, hayır ile karşılaşmaya işaret eder. Gören bekar ise kısa zaman içinde yuva kuracağına, evli ise, mal ve mülk edinmeye tabir edilir. Aynı zamanda evliler için aileye katılacak bir üye ve evlat sahibi olmak olarak da yorumlanmıştır. Rüyasında nişan yüzüğü takan birini görmek, bekar ise, sevdiği ile yaşayacağı sorunları bildirir.

Rüyada Nişan Törenine Gitmek

Rüyada nişan törenine gitmek, toplum içinde yer edinmeye, güzel bir isim ile anılmaya tabir edilir. Ayrıca bu rüyayı gören kişiler için yeni tanışacağı kişilere, iş yaşamında önüne çıkacak fırsatların varlığına yorumlanır.

Rüyada Nişana Gittiğini Görmek

Rüyada nişana gittiğini görmek, ruhi ve fiziki olarak bunalım içinde olunduğu bir anda, tüm üzüntülerinizi alacak bir habere delalet eder. Aynı zamanda yapılan güzellik ve salih işler nedeni ile çevreniz tarafından saygı ve sevgiye nail olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Nişanın Bozulduğunu Görmek

Rüyada nişanın bozulduğunu görmek, sözün yerine getirilmemesine, beraber yola çıktığınız birini yalnız bırakmaya işaret eder. Bazen de saklamanız için verilen bir sır yada emanete gerekli özenin gösterilmediğine tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.