Rüyada “ Noktalı Mavi Kelebek ” Görmek

Noktalı Mavi Kelebek
Rüyada noktalı mavi kelebek görmek, öncelikle kelebek görmek kişinin özgür olması yada baskı altında biri ise özgürlüğüne kavuşmasıdır.
Etiketler:

Rüyada noktalı mavi kelebek görmek, öncelikle kelebek görmek kişinin özgür olması yada baskı altında biri ise özgürlüğüne kavuşmasıdır. Bildiğin yoldan ayrılmayan ve doğruluktan dürüstlükten yolu şaşmayan insanı delalet eder. Bu tarz insanlarla arkadaşlık etmeyi işaret eder. Kişinin mal mülk sahibi olmasına ve çok fazla yükselmesine ifade edilir. Rüya sahibinin hayırlı işler yapmasına ve sorunların bir çırpıda hal olması anlamına gelir. Zenginlik ve kişinin sonunda artık rahat bir nefes alacağına alamettir. Geçim sıkıntı çeken biri için geçim derdi olmadan yaşamaya yorumlanır. Sıkıntılarının çözüleceğine işarettir. Rüya sahibinin her ne derdi var ise, bundan kurtulacağı yönündedir. Aynı zamanda bu rüya hayır ve uğur getiren müjdeleri ifade eder. Kişiye gelecek olan şansı temsil eder. Eğlenceli olan herşeye kısacası insan hayatında olacak güzel gelişmelerin hepsini rivayet eder. Ticaretle uğraşan biri için yakın zamanda isteğine ulaşacağına ve çok mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Noktalı Mavi Kelebek Yakalamak

Rüyada noktalı mavi kelebek yakalamak, şans yakalamak anlamına gelir. Kişinin hayatında herşeyin yolunda olduğunu gösterir. Yakın zamanda bir haber alacağını ifade eder. Müjdeli bir işe başlamak ve sorunların kökünden halletmek demektir. Aynı zamanda rüya sahinin çok istediği sürekli dua ettiği bir şeyin çok yakın zamanda kabul olacağına delalettir. Hayatını iyi şartlarda idam ettireceğine ve lüks içinde yaşamaya yorumlanır. Korkuların üzerine giderek onlardan kurtulacağını gösterir. Rüyada noktalı mavi kelebek yakaladığını görmek, herşeyin yolunda gideceğine bağlı olan düğümlerin açılacağına delalet eder.

Rüyada Noktalı Mavi Kelebek Öldürmek

Rüyada noktalı mavi kelebek öldürmek, rüya sahibinin yakın zamanda tüm sıkıntılarını atlatacağına düşmanlarını alt edeceğine yorum yapılır. Mavi renk hayırdır ve hayır içerir.

Rüyada Noktalı Mavi Kelebek Sevmek

Rüyada noktalı mavi kelebek sevmek, hayırlı bir haber almaya ve müjdelerin ard arda geleceğine işaret eder. Mutlu bir hayat yaşamaya ve sürprizli bir gelişmenin olacağı yönündedir.

Rüyada Noktalı Mavi Kelebek Sürüsü Görmek

Rüyada noktalı mavi kelebek sürüsü görmek, büyük bir mutluluğa ermek demektir. Kişinin yakın zamanda bir evlilik, düğün, nişan gibi bir şey yapması o ortamda bulunması manasına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.