Rüyada “ Noter ” Görmek

Noter
Rüyada noter görmek haksızlığa uğramaya, emeğin karşılığını alamamaya, beklentilerin boşa çıkmasına yahut zor olanı tercih etmekle delalet eder. Rüyada noter görmek, yapılacak işlerde dikkatli hareket etmeye işarettir.

Rüyada Noter  Görmek; Rüyada noter görmek haksızlığa uğramaya, emeğin karşılığını alamamaya, beklentilerin boşa çıkmasına yahut zor olanı tercih etmekle delalet eder. Rüyada noter görmek, yapılacak işlerde dikkatli hareket etmeye işarettir. kendinizi bir şeyi onaylarken görüyorsanız, geçmişe dair bir takım yaptığınız kötü ya da iyi olan işlerinizin aklınıza gelmesi bundan dolayı büyük bir keder içinde olacağınızı haberdar etmektedir. Bunun yanı sıra bazı malın alınması ya da satış işlemlerini gerçekleştireceğinize rivayet gösterir.

Rüyada Notere Gitmek; Rüyada notere gitmek külfetsiz elde edilen kazanca, gıpta ile bakılan güce ulaşmaya, hoşsohbet yaşlı kişiye, alın teriyle elde edilen ganimete, yetenek sahibi bir insana, huzura kavuşmaya, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, sevineceğine, mutlu günlere, mutluluğa kavuşmaya işarettir. Rüyada notere gitmek nadiren de huzuru kaybetmeye, kötü huylu akraba eliyle zarar görmeye, sıkıntıya hayata, sırların açığa dökülmesine, korkuya olmasına işaret eder.

Rüyada Noter Aramak; Rüyada noter aramak üne kavuşulacağına, rızkın verimli olacağına, işte mertebeye ulaşılacağına, kısa zamanda duyulacak iyi haber almaya, kolay kazanılan ganimete, vefalı akrabaya, taleplerin gerçekleşeceğine, iyi bir ilişkiye, hayırlı işler gerçekleştireceğine, maddiyata gelecek fazlalığa, mutlu yarınlara işaret eder. Rüyada noter aramak  kimi zaman da sıkıntılı yaşantıya, huzurunun bozulacağına, huzuru kaybetmeye, korkuya olmasına, hoşnutsuz bir hale gelmeye yorulur. Bir takım çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler

Rüyada Kapalı Noter Görmek; Rüyada kapalı noter görmek rüya sahibinin iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntılardan kurtulacağına maddi ve manevi anlamda huzura ve esenliğe ereceğine işlerinde makam ve mevki yönünden yükseleceğine işarettir.

Rüyada Noterde Beklemek; Rüyada noterde beklemek  evleneceğiniz kişi ile tanışmaya, evlilik hazırlığı yapmaya yorumlanır. Rüyada noterde beklemek  geçmişe ait iyi ve kötü işlerden üzüntü duymaya, alım- satıma, sözleşme yapılacak şeylere ve bazı kimselere karşı vaatte bulunmaya delalet eder. Rüyada noter beklemek rüya sahibi için hayırlı bir işin olacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.