Rüyada “ Odun ” Görmek

Odun
Rüyada odun görmek, başkalarını kötülemeyi ifade eder. Bir kimse, yakmak için, bir yere birkaç odun konulduğunu görürse; o yerde sert ve kötü bir söz söylenir.

Rüyada odun görmek, başkalarını kötülemeyi ifade eder. Bir kimse, yakmak için, bir yere birkaç odun konulduğunu görürse; o yerde sert ve kötü bir söz söylenir.Rüyasında; yanında odun olduğunu gören kimse; yiyeceğini, ihtiyaçlarını gidermeyi, kendisine kalacak bir mirası yahut kullanılmayan vakıf mallarını ifade eder. Eğer rüyada görülen odun, kesilip kırılmaya muhtaç ise, güçlük ve kötülük ile elde edilecek rızkı ifade eder. Rüyada görülen odun, kesilmeye ve kırılmaya muhtaç değilse, bu devlete yaklaşmayı, güç olan işlerin kolaylaşmasını ifade eder.Çeşitli yorumlara göre de; rüyada görülen odun, ahmaklığı, cimriliği ifade eder.Rüyada görülen yerde duran ağaç kütüğü, kötürümlüğü ve hareket etmemeyi ifade eder.

Bazı rüya alimlerine göre : Bir yakacak olarak odun, düşlerde, kömüre benzer biçimde enerji ve zenginliğin simgesi olarak görülür. Bolluk ve bereket manasına gelen odun sadece maddi bir zenginlik değil aile içi huzurunda zenginliğini temsil etmektedir çünkü sıcak bir yuvayı da anlattığı için o yuvanın sıcaklığı muhabbetin daim iliğini sağlamaktadır

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.