escort alanya

Rüyada “ Odun Kesmek ” Görmek

Odun Kesmek
Rüyada odun kesmek, kişinin iş hauyatında tanınan biri sima olmasına, dostu olduğu kadar çekemeyen bir takım düşmanları olmasına işaret eder.

Rüyada odun kesmek, kişinin iş hauyatında tanınan biri sima olmasına, dostu olduğu kadar çekemeyen bir takım düşmanları olmasına işaret eder. Gören kişilerin rakip ve düşmanlarına karşı her daim hazır olmasına, bu kişilere karşı zafer ve üstünlük edeceğine yorumlanır. Rüyada odun kesmek, düşmana karşı mutlak bir zafere nail olmaya, iş ve ticari yaşamda rakiplere karşı her daim önde olmaya tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin aynı zamanda cemiyet içersinde saygı duyulan ve sevilen biri olmasına rivayet edilmiştir. Rüyada odun kestiğini görmek, zor işlerin üstesinden kolaylık ile gelmeye, projeler hayata geçirip iş yaşamında çığır açmaya yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya takdire şayan işler üretip hem kendisine hemde topluma faydalı olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Odun Kesmek Ne demek

Rüyada odun kesmek, kişinin kötülüğünü isteyen bir takım kişilerin hüsrana uğramasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin güç ve kudrete nail olmasına, art niyetli kişilere karşı üstün konumda olmaya tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yapılan haksızlıklara ve engellemelere rağmen başarılar elde edip, yolunu açıklığına yorumlanmıştır.

Rüyada Birinin Odun Kestiğini Görmek

Rüyada birinin odun kestiğini görmek, kişiye zara verme niyetin de olan kişilerin rüya sahibinin bir dostu tarafından bertaraf edileceğine işaret eder. Görülen bu rüya dostlar arasındaki arkadaşlık bağına ve vefaya delalet eder.

Rüyada Odun Kestiğini Görmek

Rüyada odun kestiğini görmek, kararlı durup keskin karalar almaya, kişiye zarar verme niyetinde olan kişiler ile mücadele edilip galibiyet elde etmeye yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya başarıya, mal ve mülke nail olmaya yorulur.

Rüyada Balta İle Odun Kesmek

Rüyada balta ile odun kesmek, kişinin rakiplerine karşı büyük ortaklıklara imza atıp rakipleri saf dışı bırakmaya işaret eder. Görülen bu rüya kişinin düşmanlarının zarar veremeyeceği güç ve kudrete sahip olacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Odun Kesen Birini Görmek

Rüyada odun kesen birini görmek, kişinin iş ve ticari yaşamında beraber yürüdüğü kişilere delalet eder. Rüya sahibinin gücüne güç katan, maddi anlamda lüks ve konfor içersinde yaşayacakları iş ortaklarına ve dostlarına tabir edilmiştir.

Rüyada Testere İle Odun Kesmek

Rüyada testere ile odun kesmek, kişinin iş hayatında yeni bir proje geliştirmesine, akıl edilmeyeni akıl etmesine işaret eder. Kişinin bulunduğu iş alanında birinci konuma gelmesine, ticaret erbabına yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda kazanılan başarılar sayesinde büyük sevinç ve huzur yaşamaya tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.